Skip to content Skip to footer
Agnes dos santos

Samopoznanie jest jedynym sposobem przybliżającym nas do tego, co mamy w życiu najcenniejsze – siebie. Odkrywanie siebie, akceptacja i zrozumienie są pewną gwarancją szczęścia

6991b17d-cdd6-4757-af71-94675503b95e

Odkrywaj siebie
z Human Design

Stwórz Swój Bezpłatny wykres

Human Design

Zanurz się w swoim prawdziwym JA.

Zapraszam Cię na wyjątkowe spotkanie z samym sobą na indywidualnej sesji odkrywania siebie z Human Design. Podróż ta dostarczy Ci informacji na temat tego, kim jesteś, co pozwoli na powrót do siebie, aby zacząć żyć bez oporu z przyjemnością. Uwolnisz swój potencjał i przywitasz się ze swoim nowym prawdziwym ja. Zrozumiesz, że tak naprawdę nie masz konkurencji, nie musisz porównywać się czy dopasowywać się do innych, bo jesteś cudem samym w sobie, który czas odkryć, zaakceptować i pokazać światu.

koncept 3 dzieci

Zaopiekuj się sobą

Ciało

Dom, w którym podejmujemy decyzje.

Umysł

Obserwator, który dba o nasze bezpieczeństwo.

Dusza

Potencjał, moc, misja.

sesje indywidualne

Moje wsparcie

Poznaj swoją duszę

Czy pragniesz doświadczać magii, która jest w Tobie? Czy jesteś gotowa ściągnąć maski, które nałożyłaś, aby przetrwać? Czy chcesz przypomnieć sobie o tym, kim jesteś?
Jeśli właśnie teraz szukasz odpowiedzi na te pytania, zapraszam Cię w podróż odkrywczą jak nigdy dotąd podczas sesji POZNAJ SWOJA DUSZĘ.

Astrokartografia

Gdzie jest moje szczęśliwe miejsce na ziemi? Gdzie mogę się zakochać? Gdzie zrobić karierę? Jakich miejsc unikać, bo mogą być niebezpieczne?
Jeśli właśnie teraz szukasz odpowiedzi na te pytania, zapraszam Cię w odkrywczą podróż po mapie świata podczas sesji ASTROKARTOGRAFII.

Sesja indywidualna

Czujesz, że utknęłaś w miejscu? Czujesz się przytłoczona własnymi myślami i oczekiwaniami innych? Masz dość stagnacji i złych wyborów?
Jeśli potrzebujesz wsparcia i szukasz teraz odpowiedzi na te pytania, zapraszam Cię w transformacyjna podróż podczas sesji INDYWIDUALNEJ.
1e7fd51d-fa95-448d-95a1-3323a49b7990

Medytuj ze mną

zapraszam cię na

MEDYTACJĘ

Medytacja jest dla mnie cudowną podróżą w głąb siebie, połączeniem ze swoim prawdziwym JA, źródłem miłości, radości, błogości, spokoju, czystej energii, którą jestem.Dlatego też często wykorzystuję ją w swojej życiowej misji, jaką jest odkrywanie ludzkiego piękna. Możesz skorzystać z nagranych przeze mnie medytacji na YouTube, indywidualnych medytacji ze mną lub grupowych medytacji na żywo.

opinie

Zobacz co o mnie mówią

Agnes chciałam Ci podziękować za bycie pośrednikiem między mną a moją duszą. Wierzę, że nic w życiu nie dzieje się przez przypadek. Umocniłaś mnie w przekonaniu, ze jeśli czegoś się chce, to cały Wszechświat potajemnie działa tak, aby pomoc w realizacji planów i marzeń. Dziękuje Ci za ten czas, wszystkie medytacje, wiedzę i przekazaną energię. Dzięki Tobie tyle się zmienia

JuliaDziękuję Ci za te 10 tygodni, dziękuję za energię, którą wysyłałaś w każdym spotkaniu, dziękuję za medytacje w których były łzy radości ale i smutku potrzebnych mi. Myślę że to mój początek odkrywania siebie, ale dzięki ASP wiem jaką drogą podążać. Dajesz tyle energii w tym co robisz, za ci dziękuję z całego serca. Nie ma słów jakimi mogła bym wyrazić to co czuję. Mam nadzieję, że to nie ostatnia nasza medytacja i współpraca w odkrywaniu siebie i pracy nad wewnętrznym szczęściem i miłością do samego siebie. Dziękuję

Edyta

Pracuję z Agnes od około kilku miesięcy. Czy coś się zmieniło w moim życiu? Na pewno wiele. Bez regularnego wsparcia i wspólnej pracy znacznie trudniej byłoby mi zmienić kierunek myślenia oraz nabrać pewności, ze moje życie może się zmienić na lepsze. To nie jest natychmiastowa zmiana. To jest proces,na który warto się zdecydować i w ten sposób zadbać o swoją przyszłość. Agnes pracuje miedzy innymi z przekonaniami na poziomie nie tylko świadomym, ale również podświadomym. I to jest uważam kluczowe. Cenie sobie to, ze oprócz tradycyjnej pracy coachingowej wprowadzane są elementy medytacji i wizualizacji. To jak sianie nasionek, które w swoim czasie wykiełkują.

Agata

Agnes jest osoba niezwykle ciepła, otwarta i budzącą zaufanie . Widzi w Tobie to, czego Ty sama jeszcze nie potrafisz dostrzec i pomaga wydobyć to na światło dzienne . Jeżeli czujesz gotowość do zmiany to praca z Agnes jest najlepszym wyborem.

Monika

Praca z Agnes to była najbardziej trafna i potrzebna decyzja dla mnie w 2020 roku. Dziękuje Agnes bo dzięki tobie uświadomiłam sobie moje cele, przestałam się przejmować opinią innych i przede wszystkim odnalazłam siebie. Nawet nie wiesz ile zrobiłaś dla mnie. Twoje medytacje zawsze prowadzą mnie do domu, do którego już nie boje się zaglądać. Dziękuje i już nie mogę się doczekać co jeszcze odkryjemy w 2021.

Sylwia


Kochana Agnes! Bardzo dziękuję Ci za piękne warsztaty i cudowne medytacje. Dzięki Tobie stanęłam na nogi i jestem zupełnie inna osoba niż 10 tygodni temu. Po długiej pracy nad sobą mogę w końcu powiedzieć, że jestem szczęśliwa! Odkryłam w sobie dużo marzeń, pasji i działam pełna energii i wiary. Głęboko wierze w to, ze jeśli tylko chce, mogę zrealizować swoje marzenia. Mam w sobie sile, której wcześniej nie miałam. To wszystko dzięki Tobie. Już nie mogę doczekać się kolejnych warsztatów! Pozdrawiam serdecznie!

Karolina

Nie jesteś sama, jestem tutaj po to, aby pomóc Ci odkrywać Twoje piękno.

Wyślij Wiadomość
Potrzebuję Wsparcia
Cześć Agnes, potrzebuję wsparcia w pewnym temacie, czekam na wiadomość od Ciebie.