Skip to content Skip to footer

Nie wiesz od czego zacząć? Potrzebujesz wsparcia w swojej podróży życie? Jesteś gotowa ruszyć do przodu?

Zarezerwuj

Bezpłatną 15-Minutową Konsultację

I Uzyskaj Wsparcie, Którego Potrzebujesz.

ZAREZERWUJ SWOJĄ BEZPŁATNĄ 15 MINUTOWĄ KONSULTACJE Z AGNES PONIŻEJ

NOTATKA:

Rezerwacja bezpłatnej 15-minutowej konsultacji z Agnes dos Santos jest bardzo prosta. Wybierz termin, wybierz godzinę, wypełnij formularz, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz telefon i umów się na konsultację.

Dzięki Naszej Wspólnej

Bezpłatnej Konsultacji

Uzyskasz Informacje

O Mnie

Agnes dos Santos

6991b17d-cdd6-4757-af71-94675503b95e

Już od najmłodszych lat odkrywałam swój dar zaglądania głęboko w ludzkie dusze. Jestem tu dla Ciebie, aby pomóc Ci odkryć Twoje marzenia. Jestem łącznikiem, pomiędzy Tobą a twoją duszą, jestem tutaj, aby przypomnieć Ci o twojej wyjątkowości i o tym, że potrzebujemy Ciebie. Podróż życia odbywa się krok po kroku, jestem tutaj, aby wesprzeć Cię w niej.

Samopoznanie jest jedynym sposobem przybliżającym nas do tego, co mamy w życiu najcenniejsze – siebie. Odkrywanie siebie, akceptacja i zrozumienie są pewną gwarancją szczęścia. Programy transformacyjne, które dla Ciebie przygotowałam, poprowadzą Cię w stronę najpiękniejszej wizji Twojego życia. Nadadzą Twojej podróży przejrzystość i kierunek. Wzmocnią i poprawią Twój stan psychiczny i emocjonalny.

Ukończyłam wyższe studia ekonomiczne, jestem certyfikowanym life coachem, coachem biznesowym, uzdrowicielem reiki (master), praktykantką ajurwedy, studentką neuropsychologi i astrologii. W profilu HD jestem reflektorem (1% światowej populacji), czyli mądrym obserwatorem życia z wielkim darem do czytania & zrozumienia innych ludzi.

Dlatego z pewnością pomogę Ci ponownie zainspirować się swoim życiem. Pomogę Ci odnaleźć siebie. To moja misja.