Skip to content Skip to footer

Zapraszam Cię Na

Warsztaty z Astrokartografią

Magiczną Podróż Odkrywcy

Warsztaty Astrokartografia

Warsztaty Astrokartografia

Cena: 222,00 zł

Zapraszam Cię z radością na magiczne warsztaty, na których odkryjesz swoje szczęśliwe lokalizacje, a także połączysz się ze swoją mocą, aby aktywować marzenia, które nosisz w sobie.

Jeśli pragniesz odkryć swoje prawdziwe JA, zrozumieć swoje życiowe przeznaczenie i odważnie podążać za swoimi marzeniami, to te warsztaty są dla Ciebie! Chcesz zgłębić, jak astrologia może pomóc Ci lepiej zrozumieć siebie i swoje miejsce w świecie? To właśnie tu poznasz 4 filary duszy, które pomogą Ci wyznaczyć własną ścieżkę w świecie pełnym zewnętrznych oczekiwań.

Jesteś Gotowy Odkrywco?

Aby Kupić: NACIŚNIJ TUTAJ

Na Warsztatach

Astrokartografia

Odkryjesz:

O Autorze

Agnes dos Santos

6991b17d-cdd6-4757-af71-94675503b95e

Już od najmłodszych lat odkrywałam swój dar zaglądania głęboko w ludzkie dusze. Jestem tu dla Ciebie, aby pomóc Ci odkryć Twoje marzenia. Jestem łącznikiem, pomiędzy Tobą a twoją duszą, jestem tutaj, aby przypomnieć Ci o twojej wyjątkowości i o tym, że potrzebujemy Ciebie. Podróż życia odbywa się krok po kroku, jestem tutaj, aby wesprzeć Cię w niej.

Samopoznanie jest jedynym sposobem przybliżającym nas do tego, co mamy w życiu najcenniejsze – siebie. Odkrywanie siebie, akceptacja i zrozumienie są pewną gwarancją szczęścia. Programy transformacyjne, które dla Ciebie przygotowałam, poprowadzą Cię w stronę najpiękniejszej wizji Twojego życia. Nadadzą Twojej podróży przejrzystość i kierunek. Wzmocnią i poprawią Twój stan psychiczny i emocjonalny.

Ukończyłam wyższe studia ekonomiczne, jestem certyfikowanym life coachem, coachem biznesowym, uzdrowicielem reiki (master), praktykantką ajurwedy, studentką neuropsychologi i astrologii. W profilu HD jestem reflektorem (1% światowej populacji), czyli mądrym obserwatorem życia z wielkim darem do czytania & zrozumienia innych ludzi.

Dlatego z pewnością pomogę Ci ponownie zainspirować się swoim życiem. Pomogę Ci odnaleźć siebie. To moja misja.

Jesteś Gotowy Odkrywco?

Warsztaty z Astrokartografią

Magiczną Podróż Odkrywcy

NOTATKA:

Po kliknięciu jednego z powyższych linków zostaniesz przekierowany do bezpiecznego zakupu produktu, gdzie potwierdzisz swoją płatność, skonfigurujesz dane do logowania, aby uzyskać dostęp do obszaru klienta i otrzymać swój zakupiony produkt.

Wyślij Wiadomość
Potrzebuję Wsparcia
Cześć Agnes, potrzebuję wsparcia w pewnym temacie, czekam na wiadomość od Ciebie.