Skip to content Skip to footer

Życie w Harmonii To Życie W

Zaufaniu do Siebie

Na które pozwala znajomość siebie

Sesja PSD

Sesja Poznaj Swoją Duszę

Price: 350,00 zł

Zrozumienie siebie i sensu swojej drogi życiowej pomoże Ci zobaczyć, dlaczego rzeczy dzieją się tak, jak się dzieją, doda Ci to wewnętrznej siły, wprowadzi więcej harmonii do twojego życia. Jest to bardzo ważny element w podróży odkrywania siebie. Niczego tutaj nie będę Cię tutaj uczyć, ale przypomnę Ci o cudowność istoty, którą jesteś. Podczas sesji Poznaj Swoją Duszę, korzystając z narzędzi takich jak human design, numerologia i astrologia, wspólnie przypomnimy sobie księgę życia, którą spisałaś przed przyjściem tutaj. A to pozwoli Ci na nowo uwierzyć w swoje siły i zrozumieć, że tak naprawdę nie ma w Tobie nic do naprawienia, a raczej do odkrycia potencjału, który w Tobie drzemie.

Sesja odbywa się przez aplikację Zoom i trwa 60 minut. Do sesji należy przygotować: godzinę, miejsce i datę urodzenia.

Jesteś Gotowy Odkrywco?

Aby Kupić: NACIŚNIJ TUTAJ

Dla Kogo Jest Sesja

Poznaj Swoją Duszę?

Jeśli odpowiedziałeś TAK nawet na jedno z pytań, znaczy nie korzystasz ze swojej MOCY

O Autorze

Agnes dos Santos

6991b17d-cdd6-4757-af71-94675503b95e

Już od najmłodszych lat odkrywałam swój dar zaglądania głęboko w ludzkie dusze. Jestem tu dla Ciebie, aby pomóc Ci odkryć Twoje marzenia. Jestem łącznikiem, pomiędzy Tobą a twoją duszą, jestem tutaj, aby przypomnieć Ci o twojej wyjątkowości i o tym, że potrzebujemy Ciebie. Podróż życia odbywa się krok po kroku, jestem tutaj, aby wesprzeć Cię w niej.

Samopoznanie jest jedynym sposobem przybliżającym nas do tego, co mamy w życiu najcenniejsze – siebie. Odkrywanie siebie, akceptacja i zrozumienie są pewną gwarancją szczęścia. Programy transformacyjne, które dla Ciebie przygotowałam, poprowadzą Cię w stronę najpiękniejszej wizji Twojego życia. Nadadzą Twojej podróży przejrzystość i kierunek. Wzmocnią i poprawią Twój stan psychiczny i emocjonalny.

Ukończyłam wyższe studia ekonomiczne, jestem certyfikowanym life coachem, coachem biznesowym, uzdrowicielem reiki (master), praktykantką ajurwedy, studentką neuropsychologi i astrologii. W profilu HD jestem reflektorem (1% światowej populacji), czyli mądrym obserwatorem życia z wielkim darem do czytania & zrozumienia innych ludzi.

Dlatego z pewnością pomogę Ci ponownie zainspirować się swoim życiem. Pomogę Ci odnaleźć siebie. To moja misja.

Czas to Zmienić

Czas odkryć Swoją Moc

Czas przypomnieć sobie kim jesteś

NOTATKA:

Po kliknięciu jednego z powyższych linków zostaniesz przekierowany do bezpiecznego zakupu produktu, gdzie potwierdzisz swoją płatność, skonfigurujesz dane do logowania, aby uzyskać dostęp do obszaru klienta i wybrać datę naszego spotkania wybranej sesji.