Skip to content Skip to footer

Zanurz Się w Swoim

Prawdziwym JA

z Human Design

Sejsa Human Design

Sesja Human Design

Price: 420,00 zł

Każdy z nas jest głównym bohaterem swojej życiowej opowieści i od nas zależy, czy staniemy się jej kreatorem czy też ofiarą. Do obsadzenia siebie w roli kreatora, niezbędne jest zaufanie do siebie, które jest rezultatem znajomości siebie.

Wiedza uzyskana na sesji HD zapoczątkuje i pomoże Ci w procesie odkrywania prawdziwej, najszczęśliwszej wersji siebie. Naświetli ograniczenia, które powstrzymują Cię przed szczęśliwym życiem. Dzięki czemu wyruszysz w przygodę eksperymentowania, doświadczania swojego życia w prawdzie.

Skalibruj i dostosuj swoją osobistą częstotliwość, aby błyszczeć od środka. Odzyskaj kontrolę nad własnym zdrowiem i szczęściem.

Jesteś Gotowy Odkrywco?

Aby Kupić: NACIŚNIJ TUTAJ

Jeśli Nurtuje Cię Pytanie

Kim Jestem?

I odpowiesz TAK, na jedno z poniższych pytań, skorzystaj ze spotkania ze mną

O Autorze

Agnes dos Santos

6991b17d-cdd6-4757-af71-94675503b95e

Już od najmłodszych lat odkrywałam swój dar zaglądania głęboko w ludzkie dusze. Jestem tu dla Ciebie, aby pomóc Ci odkryć Twoje marzenia. Jestem łącznikiem, pomiędzy Tobą a twoją duszą, jestem tutaj, aby przypomnieć Ci o twojej wyjątkowości i o tym, że potrzebujemy Ciebie. Podróż życia odbywa się krok po kroku, jestem tutaj, aby wesprzeć Cię w niej.

Samopoznanie jest jedynym sposobem przybliżającym nas do tego, co mamy w życiu najcenniejsze – siebie. Odkrywanie siebie, akceptacja i zrozumienie są pewną gwarancją szczęścia. Programy transformacyjne, które dla Ciebie przygotowałam, poprowadzą Cię w stronę najpiękniejszej wizji Twojego życia. Nadadzą Twojej podróży przejrzystość i kierunek. Wzmocnią i poprawią Twój stan psychiczny i emocjonalny.

Ukończyłam wyższe studia ekonomiczne, jestem certyfikowanym life coachem, coachem biznesowym, uzdrowicielem reiki (master), praktykantką ajurwedy, studentką neuropsychologi i astrologii. W profilu HD jestem reflektorem (1% światowej populacji), czyli mądrym obserwatorem życia z wielkim darem do czytania & zrozumienia innych ludzi.

Dlatego z pewnością pomogę Ci ponownie zainspirować się swoim życiem. Pomogę Ci odnaleźć siebie. To moja misja.

Wiedza o Sobie Obsadza Mnie w Roli?

Kreatora Swojego Życia

Jestem Gotowy na Życie w zgodzie z tym kim jestem, co jest teraz dla mnie Inspiracją

NOTATKA:

Po kliknięciu jednego z powyższych linków zostaniesz przekierowany do bezpiecznego zakupu produktu, gdzie potwierdzisz swoją płatność, skonfigurujesz dane do logowania, aby uzyskać dostęp do obszaru klienta i wybrać datę naszego spotkania wybranej sesji.