Skip to content Skip to footer

Czas Zrozumieć Siebie

Ruszyć do Przodu

W Kierunku Swoich Marzeń

Sejsa Coaching

Sesja Coachingu

Price: 420,00 zł

Czujesz, że utknąłaś w miejscu? Czujesz się przytłoczona własnymi myślami i oczekiwaniami innych? Nie wiesz jak ruszyć do przodu? Czas to zmienić, czas zaakceptować królową / króla, który w Tobie drzemie i czeka na Twoje zielone światło.

Jeśli potrzebujesz wsparcia i szukasz teraz odpowiedzi na te pytania, zapraszam Cię w transformacyjna podróż podczas sesji INDYWIDUALNEJ.

Jesteś Gotowy Odkrywco?

Aby Kupić: NACIŚNIJ TUTAJ

Praca ze Mną

Aktywuje w Tobie Moc

Dzięki Której:

O Autorze

Agnes dos Santos

6991b17d-cdd6-4757-af71-94675503b95e

Już od najmłodszych lat odkrywałam swój dar zaglądania głęboko w ludzkie dusze. Jestem tu dla Ciebie, aby pomóc Ci odkryć Twoje marzenia. Jestem łącznikiem, pomiędzy Tobą a twoją duszą, jestem tutaj, aby przypomnieć Ci o twojej wyjątkowości i o tym, że potrzebujemy Ciebie. Podróż życia odbywa się krok po kroku, jestem tutaj, aby wesprzeć Cię w niej.

Samopoznanie jest jedynym sposobem przybliżającym nas do tego, co mamy w życiu najcenniejsze – siebie. Odkrywanie siebie, akceptacja i zrozumienie są pewną gwarancją szczęścia. Programy transformacyjne, które dla Ciebie przygotowałam, poprowadzą Cię w stronę najpiękniejszej wizji Twojego życia. Nadadzą Twojej podróży przejrzystość i kierunek. Wzmocnią i poprawią Twój stan psychiczny i emocjonalny.

Ukończyłam wyższe studia ekonomiczne, jestem certyfikowanym life coachem, coachem biznesowym, uzdrowicielem reiki (master), praktykantką ajurwedy, studentką neuropsychologi i astrologii. W profilu HD jestem reflektorem (1% światowej populacji), czyli mądrym obserwatorem życia z wielkim darem do czytania & zrozumienia innych ludzi.

Dlatego z pewnością pomogę Ci ponownie zainspirować się swoim życiem. Pomogę Ci odnaleźć siebie. To moja misja.

Wzmocnij Poczucie Własnej Wartości

Uwierz, że Zasługujesz

Na Najpiękniejszą Wizję Swojego Życia

NOTATKA:

Po kliknięciu jednego z powyższych linków zostaniesz przekierowany do bezpiecznego zakupu produktu, gdzie potwierdzisz swoją płatność, skonfigurujesz dane do logowania, aby uzyskać dostęp do obszaru klienta i wybrać datę naszego spotkania wybranej sesji.