Skip to content Skip to footer

Moje Wsparcie

Kompas Podróżnika

Odkrywam Swoje Lokalizacje Mocy

Sesja Astrokartografia

Sesja Astrokartograficzna

Cena: 350,00 zł

Astrokartografia to kompas, z którego warto korzystać podczas podróży lub zmiany miejsca zamieszkania. To wiedza, która wspiera nas w naszym rozwoju osobistym.

Na naszym wspólnym spotkaniu wspólnie odkryjemy Twoje szczęśliwe miejsca na ziemi. Będę Twoim kosmicznym przewodnikiem po mapie świata. Odpowiem na Twoje pytania, gdzie na świecie są miejsca, które lepiej wspierają Twoją karierę, relacje i rozwój osobisty.

Podczas sesji zobaczysz swoją indywidualną mapę astrokartograficzną, a także kosmogram, który wskaże nam planety warte wzmocnienia. Będzie to ciekawa podróż po zakątkach świata, a przede wszystkim podróż, która będzie Cię wspierać i pomagać w świadomym wybieraniu lokalizacji na świecie.

Jesteś Gotowy Odkrywco?

Aby Kupić: NACIŚNIJ TUTAJ

Na Sesji Odkryjesz

Swoje Szczęśliwe Miejsca na Ziemi

A Także:

O Autorze

Agnes dos Santos

6991b17d-cdd6-4757-af71-94675503b95e

Już od najmłodszych lat odkrywałam swój dar zaglądania głęboko w ludzkie dusze. Jestem tu dla Ciebie, aby pomóc Ci odkryć Twoje marzenia. Jestem łącznikiem, pomiędzy Tobą a twoją duszą, jestem tutaj, aby przypomnieć Ci o twojej wyjątkowości i o tym, że potrzebujemy Ciebie. Podróż życia odbywa się krok po kroku, jestem tutaj, aby wesprzeć Cię w niej.

Samopoznanie jest jedynym sposobem przybliżającym nas do tego, co mamy w życiu najcenniejsze – siebie. Odkrywanie siebie, akceptacja i zrozumienie są pewną gwarancją szczęścia. Programy transformacyjne, które dla Ciebie przygotowałam, poprowadzą Cię w stronę najpiękniejszej wizji Twojego życia. Nadadzą Twojej podróży przejrzystość i kierunek. Wzmocnią i poprawią Twój stan psychiczny i emocjonalny.

Ukończyłam wyższe studia ekonomiczne, jestem certyfikowanym life coachem, coachem biznesowym, uzdrowicielem reiki (master), praktykantką ajurwedy, studentką neuropsychologi i astrologii. W profilu HD jestem reflektorem (1% światowej populacji), czyli mądrym obserwatorem życia z wielkim darem do czytania & zrozumienia innych ludzi.

Dlatego z pewnością pomogę Ci ponownie zainspirować się swoim życiem. Pomogę Ci odnaleźć siebie. To moja misja.

Jesteś Gotowy Odkrywco?

Otrzymać Swój Kompas Podróżnika

Odkrywam Swoje Lokalizacje Mocy

NOTATKA:

Po kliknięciu jednego z powyższych linków zostaniesz przekierowany do bezpiecznego zakupu produktu, gdzie potwierdzisz swoją płatność, skonfigurujesz dane do logowania, aby uzyskać dostęp do obszaru klienta i wybrać datę naszego spotkania wybranej sesji.