Skip to content Skip to footer

Moje Wsparcie

Raport Szczęśliwych Lokalizacji

Po Mapie Świata

Raport Szczesliwych Lokalizacji

Raport Szczęśliwych Lokalizacji

Cena: 222,00 zł

Witaj Odkrywco!

Czy wiesz, że na mapie świata są miejsca, które Cię wspierają i pomagają Ci przezwyciężyć trudne życiowe zakręty? Każdy z nas, czy jesteśmy tego świadomi, czy nie, ma takie indywidualne miejsca. Wiedza o nich pomoże Ci odkryć najlepsze lokalizacje. Jeśli interesuje Cię ten temat, zapraszam do skorzystania z wyjątkowego raportu szczęśliwych lokalizacji. Podaruj sobie lub komuś bliskiemu wspaniały prezent.

Chcesz pobrać ten Raport Szczęśliwych Lokalizacji?

Aby Kupić: KLIKNIJ TUTAJ

Co Odkryjesz

W Raporcie Szczęśliwych Lokalizacji

I Jak Wykorzystasz Tą Wiedzę

O Autorze

Agnes dos Santos

6991b17d-cdd6-4757-af71-94675503b95e

Już od najmłodszych lat odkrywałam swój dar zaglądania głęboko w ludzkie dusze. Jestem tu dla Ciebie, aby pomóc Ci odkryć Twoje marzenia. Jestem łącznikiem, pomiędzy Tobą a twoją duszą, jestem tutaj, aby przypomnieć Ci o twojej wyjątkowości i o tym, że potrzebujemy Ciebie. Podróż życia odbywa się krok po kroku, jestem tutaj, aby wesprzeć Cię w niej.

Samopoznanie jest jedynym sposobem przybliżającym nas do tego, co mamy w życiu najcenniejsze – siebie. Odkrywanie siebie, akceptacja i zrozumienie są pewną gwarancją szczęścia. Programy transformacyjne, które dla Ciebie przygotowałam, poprowadzą Cię w stronę najpiękniejszej wizji Twojego życia. Nadadzą Twojej podróży przejrzystość i kierunek. Wzmocnią i poprawią Twój stan psychiczny i emocjonalny.

Ukończyłam wyższe studia ekonomiczne, jestem certyfikowanym life coachem, coachem biznesowym, uzdrowicielem reiki (master), praktykantką ajurwedy, studentką neuropsychologi i astrologii. W profilu HD jestem reflektorem (1% światowej populacji), czyli mądrym obserwatorem życia z wielkim darem do czytania & zrozumienia innych ludzi.

Dlatego z pewnością pomogę Ci ponownie zainspirować się swoim życiem. Pomogę Ci odnaleźć siebie. To moja misja.

Jesteś Gotowy Odkrywco?

Aby Odkryć Swoje Szczęśliwe Lokalizacje

I Zacząć Korzystać z Ich Wsparcia

NOTATKA:

Po kliknięciu jednego z powyższych linków zostaniesz przekierowany do bezpiecznego zakupu produktu, gdzie potwierdzisz swoją płatność, skonfigurujesz dane do logowania, aby uzyskać dostęp do obszaru klienta i otrzymać swój zakupiony produkt.

Wyślij Wiadomość
Potrzebuję Wsparcia
Cześć Agnes, potrzebuję wsparcia w pewnym temacie, czekam na wiadomość od Ciebie.