Skip to content Skip to footer

Moje Wsparcie

Kosmiczny Przewodnik

Po Mapie Świata

E-book Astrokartografia

Cena: 77,00 zł

Witaj ODKRYWCO!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak gwiazdy mogą wpłynąć na to, gdzie mieszkasz lub podróżujesz? Czy mogą wesprzeć Twoją karierę i szczęśliwą miłość? Każdy ma takie miejsce, o którym marzy, jednak często nie potrafimy odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego warto je odwiedzić.

Na to i wiele innych pytań w tym przewodniku odpowie
Ci właśnie Astrokartografia, która pomoże Ci w określeniu najlepszych miejsc dla Ciebie do życia i rozwoju – wszystko w oparciu o Twój własny kosmogram urodzeniowy.

Jesteś Gotowy Odkrywco?

Aby Kupić: NACIŚNIJ TUTAJ

Co Odkryjesz

W Tym Kosmicznym Przewodniku

I Jak Wykorzystasz tą Wiedzę w Swoim Życiu

O Autorze

Agnes dos Santos

6991b17d-cdd6-4757-af71-94675503b95e

Już od najmłodszych lat odkrywałam swój dar zaglądania głęboko w ludzkie dusze. Jestem tu dla Ciebie, aby pomóc Ci odkryć Twoje marzenia. Jestem łącznikiem, pomiędzy Tobą a twoją duszą, jestem tutaj, aby przypomnieć Ci o twojej wyjątkowości i o tym, że potrzebujemy Ciebie. Podróż życia odbywa się krok po kroku, jestem tutaj, aby wesprzeć Cię w niej.

Samopoznanie jest jedynym sposobem przybliżającym nas do tego, co mamy w życiu najcenniejsze – siebie. Odkrywanie siebie, akceptacja i zrozumienie są pewną gwarancją szczęścia. Programy transformacyjne, które dla Ciebie przygotowałam, poprowadzą Cię w stronę najpiękniejszej wizji Twojego życia. Nadadzą Twojej podróży przejrzystość i kierunek. Wzmocnią i poprawią Twój stan psychiczny i emocjonalny.

Ukończyłam wyższe studia ekonomiczne, jestem certyfikowanym life coachem, coachem biznesowym, uzdrowicielem reiki (master), praktykantką ajurwedy, studentką neuropsychologi i astrologii. W profilu HD jestem reflektorem (1% światowej populacji), czyli mądrym obserwatorem życia z wielkim darem do czytania & zrozumienia innych ludzi.

Dlatego z pewnością pomogę Ci ponownie zainspirować się swoim życiem. Pomogę Ci odnaleźć siebie. To moja misja.

Jestes Gotowy Odkrywco?

Aby Odkryć Swoje Miejsca Mocy

I Zacząć Korzystać z Ich Wsparcia

Aby Kupić: NACIŚNIJ TUTAJ

NOTATKA:

Po kliknięciu jednego z powyższych linków zostaniesz przekierowany do bezpiecznego zakupu produktu, gdzie potwierdzisz swoją płatność, skonfigurujesz dane do logowania, aby uzyskać dostęp do obszaru klienta i wybrać datę naszego spotkania wybranej sesji.