O Mnie

z serca
ads

Agnes dos Santos

Już od najmłodszych lat odkrywałam swój dar zaglądania głęboko w ludzkie dusze. Jestem tu dla Ciebie, aby pomóc Ci odkryć twoje marzenia. Jestem łącznikiem, pomiędzy tobą a twoją duszą, jestem tutaj aby przypomnieć Ci o twojej wyjątkowości i o tym, że potrzebujemy Ciebie. Podróż życia odbywa się krok po kroku, jestem tutaj aby wesprzeć Cię w niej.

Samopoznanie jest jedynym sposobem przybliżającym nas do tego, co mamy w życiu najcenniejsze – siebie. Odkrywanie siebie, akceptacja i zrozumienie są pewną gwarancją szczęścia. Programy transformacyjne, które dla Ciebie przygotowałam, poprowadzą Cię w stronę najpiękniejszej wizji Twojego życia. Nadadzą twojej podróży przejrzystość i kierunek. Wzmocnią i poprawią Twój stan psychiczny i emocjonalny.

Ukończyłam wyższe studia ekonomiczne, jestem certyfikowanym life coachem, coachem biznesowym, uzdrowicielem reiki (master), praktykantką ajurwedy, studentką neuropsychologi i astrologii. W profilu HD jestem reflektorem (1% światowej populacji), czyli mądrym obserwatorem życia z wielkim darem do czytania & zrozumienia innych ludzi. Dlatego z pewnością pomogę Ci ponownie zainspirować się swoim życiem. Pomogę Ci odnaleźć siebie. To moja misja.

Zaopiekuj Się Sobą

Koncept 3 dzieci

CIAŁO

Nasza zewnętrzna powłoka, fizyczna forma w tym życiu. Kreacja energii i siły życiowej umysłu i duszy.

UMYSŁ

Rejestruje i filtruje emocje, które są językiem duszy & impulsy nerwowe generowane przez ciało

DUSZA

Najstarsze i najmądrzejsze z rodzeństwa, wyposażona jest w nadnaturalną wiedzę i intuicję. Ożywia wszystko, co robimy.

Moje Wsparcie

sesje indywidualne

s

Poznaj Swoją Duszę

Zrozumienie siebie & znaczenia swojej ścieżki życiowej pomoże Ci zobaczyć, dlaczego rzeczy dzieją się tak a nie inaczej, doda Ci to wewnętrznej mocy, wprowadzi harmonię do twojego życia. Oprócz numerów ścieżki życiowej poznasz swoje pragnienie duszy, talent, osobowość i wiele więcej. Stanie się jasne, dlaczego jesteś taki, jaki jesteś, pomoże Ci to połączyć się ze swoim życiem i stworzyć wewnętrzną harmonię. Jest to bardzo ważny element w podróży odkrywania siebie.

s

Astrokartografia

Gdzie jest moje szczęśliwe miejsce na ziemi? Gdzie mogę się zakochać? Gdzie zrobić karierę? Jakich miejsc unikać bo mogą byc niebezpieczne? Jeśli właśnie teraz szukasz odpowiedzi na te pytania zapraszam Cię na 60 minutowe spotkanie, gdzie pomogę Ci w odpowiedzi na te pytania.

s

Oczyszczanie Energetyczne

Jeśli czujesz, że Twoje ciało nie pozwala Ci iść do przodu, czujesz ciężar i często chorujesz, to zapraszam Cię na sesję energetyczna oczyszczania & uzdrawiania. Pomoże Ci ona, w odzyskaniu równowagi i radości życia oczyszczając Twoją ciało z ciężkiej energii & toksyn. Pracuje z czakrami przy użyciu energii Reiki & rytuałów autorskich.

s

Sesja Indywidualna

Jeśli dokucza Ci stres, wypalenie zawodowe, przeżywasz kryzys, dopadają Cię stany lękowe, chcesz zrozumieć siebie samego, zmienić postawę wobec życia, odkryć swoją prawdę aby odzyskać radość życia, zapraszam Cię na indywidualne, dopasowane do Twoich potrzeb spotkanie 60 minutowe, gdzie pomogę Ci na nowo zainspirować się swoim życiem.

Warsztaty

online

w

PDD

Podczas 3-tygodniowych warsztatów POWRÓT DO DOMU, odkryjesz siebie, swoją moc, to kim naprawdę jesteś. Zrozumiesz & pokochasz siebie. Warsztaty są połączeniem astrologii, psychologii & ajurwedy. Podczas warsztatów PDD, na które chciałabym Was zaprosić, podzielę się z Wami tym, co sama sprawdziłam na sobie.

w

AMO

Podczas 4-tygodniowych warsztatów AKTYWUJ MOC OBFITOŚCI, nauczysz się efektywnych sposobów tworzenia dostatniego życia. Pozbędziesz się blokad obfitości, które po cichu sabotują Twoją karierę, bogactwo, związki i zdrowie. Pokonasz swój strach i poprawisz jakość swojego życia.

w

ASP1

Podczas 10-tygodniowych warsztatów AKTYWUJ SWÓJ POTENCJAŁ 1 nauczysz się brać życie w swoje ręce ze zrozumieniem i akceptacją, odkrywać swoje pragnienia, marzenia i możliwości. To piękna podróż, w której uświadomisz sobie swój potencjał I nauczysz sie go aktywować.

w

ASP2

Podczas 10-tygodniowych warsztatów AKTYWUJ SWÓJ POTENCJAŁ 2, odkryjesz w sobie CUD, nauczysz się pracować ze swoim wnętrzem aby w pełni zrozumieć kim jesteś. To piękna podróż, w której uświadomisz sobie swoją moc, odkryjesz swoją misję, pokochasz i zaakceptujesz swoją indywidualność.

Medytacje

autorskie

Medytacje

Odkryj transformacyjną moc medytacji i zacznij redukować stres, kontrolować lęk, promować zdrowie emocjonalne i zwiększać swoją samoświadomość.

Opinie

klientów
Agnes jest osoba niezwykle ciepła, otwarta i budzącą zaufanie . Widzi w Tobie to, czego Ty sama jeszcze nie potrafisz dostrzec i pomaga wydobyć to na światło dzienne . Jeżeli czujesz gotowość do zmiany to praca z Agnes jest najlepszym wyborem.

Monika

Pracuję z Agnes od około kilku miesięcy. Czy coś się zmieniło w moim życiu? Na pewno wiele. Bez regularnego wsparcia i wspólnej pracy znacznie trudniej byłoby mi zmienić kierunek myślenia oraz nabrać pewności, ze moje życie może się zmienić na lepsze. To nie jest natychmiastowa zmiana. To jest proces,na który warto się zdecydować i w ten sposób zadbać o swoją przyszłość. Agnes pracuje miedzy innymi z przekonaniami na poziomie nie tylko świadomym, ale również podświadomym. I to jest uważam kluczowe. Cenie sobie to, ze oprócz tradycyjnej pracy coachingowej wprowadzane są elementy medytacji i wizualizacji. To jak sianie nasionek, które w swoim czasie wykiełkują.

Agata

Praca z Agnes to była najbardziej trafna i potrzebna decyzja dla mnie w 2020 roku. Dziękuje Agnes bo dzięki tobie uświadomiłam sobie moje cele, przestałam się przejmować opinią innych i przede wszystkim odnalazłam siebie. Nawet nie wiesz ile zrobiłaś dla mnie. Twoje medytacje zawsze prowadzą mnie do domu, do którego już nie boje się zaglądać. Dziękuje i już nie mogę się doczekać co jeszcze odkryjemy w 2021.

Sylwia

Kochana Agnes! Bardzo dziekuje Ci za piękne warsztaty i cudowne medytacje. Dzięki Tobie stanęłam na nogi i jestem zupełnie inna osoba niż 10 tygodni temu. Po długiej pracy nad sobą mogę w końcu powiedzieć, ze jestem szczęśliwa! Odkrylam w sobie dużo marzeń, pasji i działam pełna energii i wiary. Głęboko wierze w to, ze jeśli tylko chce, mogę zrealizować swoje marzenia. Mam w sobie sile, której wcześniej nie miałam. To wszystko dzięki Tobie. Już nie mogę doczekać się kolejnych warsztatów! Pozdrawiam serdecznie!

Karolina

Dziękuję Ci za te 10 tygodni, dziękuję za energię, którą wysyłałaś w każdym spotkaniu, dziękuję za medytacje w których były łzy radości ale i smutku potrzebnych mi. Myślę że to mój początek odkrywania siebie, ale dzięki ASP wiem jaką drogą podążać. Dajesz tyle energii w tym co robisz, za ci dziękuję z całego serca. Nie ma słów jakimi mogła bym wyrazić to co czuję. Mam nadzieję, że to nie ostatnia nasza medytacja i współpraca w odkrywaniu siebie i pracy nad wewnętrznym szczęściem i miłością do samego siebie. Dziękuję

Edyta

Dziekuje Kochana za piękne medytacje i cudowne sesje. Dzięki Tobie odzyskuje spokój wewnętrzny, siłę i motywacje do działania. Dzięki Tobie potrafię znów dostrzec piękno świata, które mnie otacza. Uczestniczenie w Twoich sesjach i medytacjach, to była jedna z najlepszych decyzji w moich życiu.

Karolina

Agnes chciałam Ci podziękować za bycie pośrednikiem między mną a moja duszą. Wierzę,że nic w życiu nie dzieje się przez przypadek. Umocniłaś mnie w przekonaniu,ze jeśli czegoś się chce to cały Wszechświat potajemnie działa tak,aby pomoc w realizacji planów i marzeń. Dziękuje Ci za ten czas , wszystkie medytacje, wiedzę i przekazaną energię. Dzięki Tobie tyle się zmienia

Julia

Instagram

moje inspiracje & przemyślenia

Blog

youtube

Your Human Design Chart

Stwórz Swój Bezpłatny Wykres Human Design Aby stworzyć swój wykres, wypełnij poniższy formularz Zachęcamy do korzystania z tej usługi w dowolnym momencie, gdy chcesz uruchomić wykres dla siebie, rodziny lub przyjaciół. Aby zapewnić dokładne wyniki, musisz podać prawidłową godzinę urodzenia. Zarezerwuj Sesję Human Design z…

Jak Pokochać Siebie? Od Czego Zacząć

Kiedy naprawdę zaczynasz kochać siebie nie zadowala Cie już tryb przetrwania. Chcesz dla siebie czegoś więcej. Pragniesz najlepszego! Pragniesz Miłości! Takiej Miłości, którą dać możesz sobie tylko Ty sama. Kiedy naprawdę zaczynasz kochać siebie nie słuchasz już głosów “To głupi pomysł”, “Twoja kariera nie ma…

Medytacja Miłości

Istnieje wiele sposobów wyrażania miłości do siebie: obejrzyj swój ulubiony film, ubierz się tak, jak lubisz, przeczytaj piękną poezję, pozbądź się toksycznych ludzi lub przejdź na terapię, która uwolni cię od niektórych lęków, które możesz mieć. Miłość własna polega na docenieniu wielkich i małych rzeczy,…

Medytacja Uzdrawiająca

Medytacja Uzdrawiająca Harmonia & Spokój to medytacja prowadzona – zarówno dla początkujących jak i tych, którzy nie pierwszy raz zagłębiają się w swój umysł. Medytacja uzdrowienia to sposób na zadbanie o siebie, o swoje ciało, emocje i umysł. To praktyka, która pomoże Ci nawiązać głębszą…

Napisz do Mnie

Napisz do mnie, sprawdź co jeszcze możemy wspólnie zrobić. Razem omówimy wspólne działania.

dane

    has been added to the cart. View Cart
    en_GBEnglish (UK)