Logo The Agnes dos Santos
WARSZTATY ODKRYJ SWOJĄ PRAWDĘ
Nasze 2-dniowe warsztaty przypomną Ci kim naprawdę jesteś, pozwolą Ci odnaleźć bratnią duszę w sobie, doświadczyć własnej autentyczności, a także pomogą Ci w aktualizacji danych na swój temat, tak abyś lepiej czuła się ze sobą gdziekolwiek będziesz.
Warsztaty na żywo z Agnes dos Santos & Hanną Zborowską Neves
OSP - Banner Sales Page
Aby zarezerwować miejsce: KLIKNIJ TUTAJ
Dla kogo są warsztaty ODKRYJ SWOJĄ PRAWDĘ?
Jeśli brak Ci sensu i celu w życiu
Jeśli czujesz, że nie żyjesz swoim życiem.
Jeśli nie wierzysz w swoją wartość i siłę
Jeśli czujesz lęk przed zmianami
Jeśli obawiasz się opinii innych poprzez ciągle porównywanie.
Jeśli żyjesz w ciągłym stresie przed porażka
Jeśli boisz się oceny innych
Jeśli nie odczuwasz harmonii i szczęścia w obecnej chwili
Jeśli nie stawiasz siebie na pierwszym miejscu
Jeśli Twoja teraźniejszość Cię nie zadowala, przyszłość przeraża a przeszłość zasmuca
Jeśli odpowiedziałeś TAK nawet na jedno z pytań to oznacza że nie korzystasz w pełni ze swojego potencjału i swoje szczęście warunkujesz opinią świata zewnętrznego.

Warsztaty Odkryj Swoja Prawdę to zaproszenie do podróży w głąb siebie, gdzie odnajdziesz w sobie swoją bratnią duszę z która zaprzyjaźnisz się na dobre i na złe.
Kiedy Odbędą Się Warsztaty?
Warsztaty będą trwały 2 dni, a każdy warsztat potrwa 80 minut i rozpocznie się o godzinie 20.00 czasu PL. Warsztaty będą łączyć coaching, medytację, mentoring i psychologię, dzięki czemu będzie to bardzo intensywny i efektywnie spędzony czas przy użyciu sprawdzonych strategii, po to aby rozpocząć podróż ku życiu w harmonii z tożsamością wolną od ograniczających przekonań. Warsztaty na żywo odbywać się będą online za pośrednictwem aplikacji Zoom. Kod do wejścia do pokoju zostanie wysłany przed warsztatami.
UWAGA:
+ Warsztaty będą transmitowane o godzinie 20:00 (czasu polskiego)
+ Odbędzie się 2 dni zajęć na żywo: 23, 24 Czerwca.
+ Każdy z 2 dni będzie trwał 80 minut
+ Warsztaty są w 100% online i odbywają się za pośrednictwem aplikacji Zoom
+ Warsztaty będą nagrywane, więc jeśli nie uda Ci się uczestniczyć na żywo możesz poprosić o nagranie.

Czego Nauczysz Się na Tych Warsztatach?
Rozpoczniesz proces odkrywania i doświadczania własnej autentyczności, poznasz swoje prawdziwe marzenia. Zweryfikujesz swoje ograniczenia aby efektywnie zarządzać sobą i żyć w zgodzie z własnymi wartościami. Nauczysz się wdrażać swoje nowe strategie życiowe aby żyć w harmonii i szczęściu.

Dlaczego tak ważne jest, aby poznać swoją prawdę, kim jesteś? Bo tylko wtedy naprawdę poznasz i pokochasz siebie. Kiedy nie znamy siebie i swoich możliwości, żyjemy głównie w strachu, ponieważ wierzymy, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy, aby mieć wszystko, albo, że nie zasługujemy na obfitość albo może, że nie spełnimy oczekiwań innych. W zasadzie żyjemy nie swoim życiem, bo wydaje nam się ze tak jest łatwiej.
OSP - Workshop Day 1
DZIEŃ 1 - WERYFIKACJA

Gdzie jestem i gdzie chcę być. Określanie punktu startowego i końcowego na swojej mapie życia.
Aby rozpocząć proces odkrywania, w pierwszej części warsztatów określimy twój punkt startowy czyli gdzie teraz jesteś. To podstawowy krok aby ruszyć z miejsca w stronę swoich marzeń i życia w harmonii.

W drugiej cześci nauczysz się jasno wyrażać swoje marzenia (cele) poprzez ćwiczenie budujące 4 filary duszy obrazujące cele naszej duszy, tak aby żyć szczęśliwie i inspirować się swoim życiem.
OSP - Workshop Day 2
DZIEŃ 2 - APLIKACJA

Dlaczego nie spełniam swoich marzeń, co mnie blokuje? Praca z przekonaniami.
W drugim dniu warsztatów będziemy weryfikować nasze przekonania, które są naszym oprogramowaniem i mają wpływ na podejmowanie naszych decyzji. Przekonania nasze determinują w ogromnym stopniu, to jak się zachowujemy na co dzień, są one filtrami naszej rzeczywistości.

Przyjrzymy się też filarom poczucia własnej wartości czyli w jaki sposób postrzegamy i oceniamy siebie.

Jak Zakupić Warsztaty?
Dołączenie do warsztatów „POZNAJ SWOJĄ DUSZĘ” jest bardzo proste. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać 3 PROSTE KROKI poniżej:
PŁATNOŚĆ
KROK 1: Dokonaj płatności i zapewnij sobie miejsce w Warsztacie
GRUPA UCZESTNIKÓW
KROK 2: Dołącz do grupy uczestnIKów na TELEGRAM przed warsztatem (link)
ZAJĘCIA NA ŻYWO
KROK 3: Weź udział w zajęciach online na żywo via Zoom
UWAGA:
+ Warsztaty będą transmitowane o godzinie 20:00 (czasu polskiego)
+ Odbędzie się 2 dni zajęć na żywo: 23 & 24 Czerwca
+ Każdy z 2 dni będzie trwał 80 minut
+ Warsztaty są w 100% online i odbywają się za pośrednictwem aplikacji Zoom
+ Warsztaty będą nagrywane, więc jeśli nie uda Ci się uczestniczyć na żywo możesz poprosić o nagranie.

W Sumie Wszystko Powinno Kosztować
472,00 zł

Zarezerwuj Miejsce Tylko
189,00 zł



 

Aby Zarezerwować Warsztat, Kliknij Przycisk Powyżej
Secure Shopping
MASZ PYTANIA LUB WĄTPLIWOŚCI?
P.S. Jeśli jesteś jedną z tych osób (jak ja), które przewijają do końca i nie czytają wszystkiego, oto podsumowanie tej oferty specjalnej:

Oferta zawiera 2-DNIOWE warsztaty o nazwie „ODKRYJ SWOJĄ PRAWDĘ”, podczas których rozpoczniesz proces odkrywania i doświadczania własnej autentyczności, poznasz swoje prawdziwe marzenia. Zweryfikujesz swoje ograniczenia aby efektywnie zarządzać sobą i żyć w zgodzie z własnymi wartościami. Nauczysz się wdrażać swoje nowe strategie życiowe aby żyć w harmonii i szczęściu.

Koszt 189,00 zł

Liczba osób jest ograniczona, aby zagwarantować sobie miejsce na 2 DNIOWYCH warsztatach KLIKNIJ na PRZYCISK poniżej i dokonaj płatności już teraz.
Warsztaty Poprowadzą:
Agnes dos Santos Avatar
Nazywam się Agnes dos Santos i jestem łącznikiem pomiedzy Toba a Twoją duszą. Wierzę, że każdy rodzi się z niesamowitymi talentami i pięknymi marzeniami, które są do zdobycia. Jestem tutaj, aby Ci o tym przypomnieć , o Twojej wielkości i o tym, że świat Cię potrzebuje.



Jestem tu dla Ciebie!
Hania Neves Avatar
Nazywam się Hanna Zborowska Neves i jestem dowodem na to, ze Agnes rzeczywiście jest łącznikiem pomiędzy nami i naszymi duszami. Dzięki Agnes wyszłam z tzw. ciemnej dupy.

Poza tym, jestem tak jak Ty ....duszą, która po prostu pragnie być szczęśliwa.
Zarezerwuj miejsce na 2-dniowe warsztaty:
Nasze 2-dniowe warsztaty przypomną Ci kim naprawdę jesteś, pozwolą Ci odnaleźć bratnią duszę w sobie, doświadczyć własnej autentyczności, a także pomogą Ci w aktualizacji danych na swój temat, tak abyś lepiej czuła się ze sobą gdziekolwiek będziesz.
Warsztaty wprowadzą Cię w wiedzę jak pokochać siebie aby żyć w harmonii.
Aby Zarezerwować Miejsce: KLIKNIJ TUTAJ
Nota prawna: Ta strona nie jest powiązana z Facebookiem, Youtube ani żadnym podmiotem powiązanym z tymi firmami. Mówisz, że widzisz Facebooka lub YouTube, Twoja odpowiedzialność nie będzie spoczywać na naszych stronach. Dokładamy wszelkich starań, aby jasno lub intuicyjnie wskazać tę stronę. Nie udostępniamy ani Twojego adresu e-mail ani żadnych informacji osobom trzecim. Nie lubimy spamu. Jeśli jesteś dúvida alguma, nie krępuj się użyć lub połączyć kontakt pod tym tekstem.
WhatsApp
Pytania? Wyślij mi Wiadomość
(+44) 78 1714 7389
© Agnes dos Santos - All Rights Reserved
The Agnes dos Santos