Logo The Agnes dos Santos
[POWTÓRKA - CZĘŚĆ 1]

WARSZTATY ODKRYJ SWOJĄ PRAWDĘ
Nasze 2-dniowe warsztaty przypomną Ci kim naprawdę jesteś, pozwolą Ci odnaleźć bratnią duszę w sobie, doświadczyć własnej autentyczności, a także pomogą Ci w aktualizacji danych na swój temat, tak abyś lepiej czuła się ze sobą gdziekolwiek będziesz.
Warsztaty POWTÓRKA z Agnes dos Santos & Hanną Zborowską Neves
OSP - Banner (Replay)
Aby uzyskać dostęp: KLIKNIJ TUTAJ
Dla kogo są warsztaty ODKRYJ SWOJĄ PRAWDĘ - Część 1?
Jeśli brak Ci sensu i celu w życiu
Jeśli czujesz, że nie żyjesz swoim życiem.
Jeśli nie wierzysz w swoją wartość i siłę
Jeśli czujesz lęk przed zmianami
Jeśli obawiasz się opinii innych poprzez ciągle porównywanie.
Jeśli żyjesz w ciągłym stresie przed porażka
Jeśli boisz się oceny innych
Jeśli nie odczuwasz harmonii i szczęścia w obecnej chwili
Jeśli nie stawiasz siebie na pierwszym miejscu
Jeśli Twoja teraźniejszość Cię nie zadowala, przyszłość przeraża a przeszłość zasmuca
Jeśli odpowiedziałeś TAK nawet na jedno z pytań to oznacza że nie korzystasz w pełni ze swojego potencjału i swoje szczęście warunkujesz opinią świata zewnętrznego.

Warsztaty Odkryj Swoja Prawdę to zaproszenie do podróży w głąb siebie, gdzie odnajdziesz w sobie swoją bratnią duszę z która zaprzyjaźnisz się na dobre i na złe.
Czego Nauczysz Się na Tych Warsztatach?
Rozpoczniesz proces odkrywania i doświadczania własnej autentyczności, poznasz swoje prawdziwe marzenia. Zweryfikujesz swoje ograniczenia aby efektywnie zarządzać sobą i żyć w zgodzie z własnymi wartościami. Nauczysz się wdrażać swoje nowe strategie życiowe aby żyć w harmonii i szczęściu.

Dlaczego tak ważne jest, aby poznać swoją prawdę, kim jesteś? Bo tylko wtedy naprawdę poznasz i pokochasz siebie. Kiedy nie znamy siebie i swoich możliwości, żyjemy głównie w strachu, ponieważ wierzymy, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy, aby mieć wszystko, albo, że nie zasługujemy na obfitość albo może, że nie spełnimy oczekiwań innych. W zasadzie żyjemy nie swoim życiem, bo wydaje nam się ze tak jest łatwiej.
OSP - Workshop Day 1
DZIEŃ 1 - WERYFIKACJA

Gdzie jestem i gdzie chcę być. Określanie punktu startowego i końcowego na swojej mapie życia.
Aby rozpocząć proces odkrywania, w pierwszej części warsztatów określimy twój punkt startowy czyli gdzie teraz jesteś. To podstawowy krok aby ruszyć z miejsca w stronę swoich marzeń i życia w harmonii.

W drugiej cześci nauczysz się jasno wyrażać swoje marzenia (cele) poprzez ćwiczenie budujące 4 filary duszy obrazujące cele naszej duszy, tak aby żyć szczęśliwie i inspirować się swoim życiem.
OSP - Workshop Day 2
DZIEŃ 2 - APLIKACJA

Dlaczego nie spełniam swoich marzeń, co mnie blokuje? Praca z przekonaniami.
W drugim dniu warsztatów będziemy weryfikować nasze przekonania, które są naszym oprogramowaniem i mają wpływ na podejmowanie naszych decyzji. Przekonania nasze determinują w ogromnym stopniu, to jak się zachowujemy na co dzień, są one filtrami naszej rzeczywistości.

Przyjrzymy się też filarom poczucia własnej wartości czyli w jaki sposób postrzegamy i oceniamy siebie.

Jak Zakupić Warsztaty?
Aby uzyskac dostęp do powtórki warsztatów "ODKRYJ SWOJĄ PRAWDĘ - Część 1", wykonaj 2 PROSTE KROKI poniżej:
PŁATNOŚĆ
KROK 1: Dokonaj płatności i uzyskaj dostęp do powtórki warsztatów OSP
DOSTĘP DO ZAJĘĆ
KROK 2: Uzyskanie dostępu do powtórki warsztatów OSP
UWAGA:
+ To jest powtórka warsztatu ODKRYJ SWOJĄ PRAWDĘ - Część 1
+Po zakupie warsztatów OSP będziesz miał dostęp do powtórki dwudniowych warsztatów OSP (Część 1).
+ Każdy z 2 dni warsztatów trwa ponad 80 minut
+ Dostęp do warsztatów będziesz mieć przez 14 dni
Uzyskaj dostęp do warsztatów OSP - Część 1
99.00 zł 

Aby uzyskać dostęp do powtórki warsztatów OSP - Część 1, Kliknij Link Powyżej
Secure Shopping
MASZ PYTANIA LUB WĄTPLIWOŚCI?
P.S. Jeśli jesteś jedną z tych osób (jak ja), które przewijają do końca i nie czytają wszystkiego, oto podsumowanie tej oferty specjalnej:

Oferta zawiera dostęp do powtórki warsztatów „ODKRYJ SWOJĄ PRAWDĘ - Część 1 (Powtórka)”, podczas których rozpoczniesz proces odkrywania i doświadczania własnej autentyczności, poznasz swoje prawdziwe marzenia. Zweryfikujesz swoje ograniczenia aby efektywnie zarządzać sobą i żyć w zgodzie z własnymi wartościami. Nauczysz się wdrażać swoje nowe strategie życiowe aby żyć w harmonii i szczęściu.

Koszt 99.00 zł

Warsztaty Prowadzą:
Agnes dos Santos Avatar
Nazywam się Agnes dos Santos i jestem łącznikiem pomiedzy Toba a Twoją duszą. Wierzę, że każdy rodzi się z niesamowitymi talentami i pięknymi marzeniami, które są do zdobycia. Jestem tutaj, aby Ci o tym przypomnieć , o Twojej wielkości i o tym, że świat Cię potrzebuje.Jestem tu dla Ciebie!
Hania Neves Avatar
Nazywam się Hanna Zborowska Neves i jestem dowodem na to, ze Agnes rzeczywiście jest łącznikiem pomiędzy nami i naszymi duszami. Dzięki Agnes wyszłam z tzw. ciemnej dupy.

Poza tym, jestem tak jak Ty ....duszą, która po prostu pragnie być szczęśliwa.
((Powtórka)) Uzyskaj dostęp na 2-dniowe warsztaty:
Nasze 2-dniowe warsztaty przypomną Ci kim naprawdę jesteś, pozwolą Ci odnaleźć bratnią duszę w sobie, doświadczyć własnej autentyczności, a także pomogą Ci w aktualizacji danych na swój temat, tak abyś lepiej czuła się ze sobą gdziekolwiek będziesz.
Warsztaty wprowadzą Cię w wiedzę jak pokochać siebie aby żyć w harmonii.
Aby uzyskać dostęp: KLIKNIJ TUTAJ
Nota prawna: Ta strona nie jest powiązana z Facebookiem, Youtube ani żadnym podmiotem powiązanym z tymi firmami. Mówisz, że widzisz Facebooka lub YouTube, Twoja odpowiedzialność nie będzie spoczywać na naszych stronach. Dokładamy wszelkich starań, aby jasno lub intuicyjnie wskazać tę stronę. Nie udostępniamy ani Twojego adresu e-mail ani żadnych informacji osobom trzecim. Nie lubimy spamu. Jeśli jesteś dúvida alguma, nie krępuj się użyć lub połączyć kontakt pod tym tekstem.
WhatsApp
Pytania? Wyślij mi Wiadomość
(+44) 78 1714 7389
© Agnes dos Santos - All Rights Reserved
The Agnes dos Santos