Logo The Agnes dos Santos
[POWTÓRKA - CZĘŚĆ 2]

WARSZTATY ODKRYJ SWOJĄ PRAWDĘ
Nasze 2-dniowe warsztaty pomogą Ci
w odkrywaniu siebie. Przypomnisz sobie kim naprawdę jesteś, odnajdziesz bratnią duszę w sobie, doświadczysz własnej autentyczności, a także zaktualizujesz dane na swój temat, tak abyś lepiej czuła się ze sobą gdziekolwiek będziesz.
Warsztaty POWTÓRKA z Agnes dos Santos & Hanną Zborowską Neves
OSP2 - Replay Banner
Aby uzyskać dostęp: KLIKNIJ TUTAJ
Dla Kogo są Warsztaty ODKRYJ SWOJĄ PRAWDĘ - Część 2?
Jeśli brak Ci sensu i celu w życiu.
Jeśli nie kochasz siebie, i nie wierzysz w swoją wartość i siłę.
Jeśli masz już dość ciągłych wymówek i życia w toksycznym poczuciu winy i krytykowaniu samej siebie.
Jeśli czujesz lęk przed zmianami.
Jeśli obawiasz się opinii innych poprzez ciągle porównywanie.
Jeśli żyjesz w ciągłym stresie przed porażka.
Jeśli czujesz potrzebę przemiany swojego życia, emocjonalnie, fizycznie, duchowo i umysłowo.
Jeśli nie odczuwasz harmonii i szczęścia w obecnej chwili.
Jeśli nie stawiasz siebie na pierwszym miejscu.
Jeśli Twoja teraźniejszość Cię nie zadowala, przyszłość przeraża a przeszłość zasmuca.
Jeśli odpowiedziałeś TAK nawet na jedno z pytań to oznacza że nie korzystasz w pełni ze swojego potencjału i swoje szczęście warunkujesz opinią świata zewnętrznego.

Warsztaty Odkryj Swoja Prawdę to zaproszenie do podróży w głąb siebie, gdzie odnajdziesz w sobie swoją bratnią duszę z która zaprzyjaźnisz się na dobre i na złe.
Co odkryjesz na Tych Warsztatach?
Poznanie siebie to odkrycie wewnętrznej wolności. Poznanie siebie to dokonywanie codziennych świadomych wyborów dotyczących tego, czego pragniesz doświadczać, a także podążanie za głosem swojej duszy. Spojrzysz na siebie jako na CUD – Ciało, Umysł i Dusza, czyli na jedność, w której te trzy elementy wzajemnie na siebie wpływają. Nauczysz sie jak odzyskać zaufanie i pewność siebie, a także otworzyć ponownie swoje serce, po bolesnych doświadczeniach.

Dlaczego tak ważne jest, aby poznać swoją prawdę, kim jesteś? Bo tylko wtedy naprawdę poznasz i pokochasz siebie. Kiedy nie znamy siebie i swoich możliwości, żyjemy głównie w strachu, ponieważ wierzymy, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy, aby mieć wszystko, albo, że nie zasługujemy na obfitość albo może, że nie spełnimy oczekiwań innych. W zasadzie żyjemy nie swoim życiem, bo wydaje nam się ze tak jest łatwiej.
OPS2 Image 1
DZIEŃ 1 - Emocje & Wartości

Nauka zarządzania emocjami. Moja wartość i jej wpływ na moje codzienne życie.
Nic nie boli bardziej niż utrata części siebie, brak miłości do siebie. Jakość naszego życia zależy od umiejętnego zarządzania emocjami, a także od tego, jak siebie postrzegamy i oceniamy, ponieważ ma to wpływ na wiele naszych codziennych decyzji. Strategie kochania siebie i odzyskiwania poczucia własnej wartości.
OPS2 Image 2
DZIEŃ 2 - Spełnianie Marzeń

Naginanie rzeczywistości & życie w obfitości.
W drugim dniu warsztatów będziemy odkrywać sekrety naginania rzeczywistości, tak abyś mógł zmieniać świat swoją świadomością. Zobaczysz jakie to proste i przyjemne, pozbawione trudu i stresu. Dowiesz sie w jakiej konfiguracji życia jesteś obecnie. Jakie ograniczające programy nie pozwalają Ci żyć w obfitości.


Jak Zakupić Warsztaty?
Aby uzyskac dostęp do powtórki warsztatów "ODKRYJ SWOJĄ PRAWDĘ - Część 2", wykonaj 2 PROSTE KROKI poniżej:
PŁATNOŚĆ
KROK 1: Dokonaj płatności i uzyskaj dostęp do powtórki warsztatów OSP - Część 2
DOSTĘP DO ZAJĘĆ
KROK 2: Uzyskanie dostępu do powtórki warsztatów OSP - Część 2
UWAGA:
+ To jest powtórka warsztatu ODKRYJ SWOJĄ PRAWDĘ - Część 2
+Po zakupie warsztatów OSP będziesz miał dostęp do powtórki dwudniowych warsztatów OSP (Część 2).
+ Każdy z 2 dni warsztatów trwa ponad 80 minut
+ Dostęp do warsztatów będziesz mieć przez 14 dni
Uzyskaj dostęp do warsztatów OSP - Część 2
99,00 zł 

Aby uzyskać dostęp do powtórki warsztatów OSP - Część 2, Kliknij Link Powyżej
Secure Shopping
MASZ PYTANIA LUB WĄTPLIWOŚCI?
P.S. Jeśli jesteś jedną z tych osób (jak ja), które przewijają do końca i nie czytają wszystkiego, oto podsumowanie tej oferty specjalnej:

Oferta to 2-DNIOWE warsztaty o nazwie "ODKRYJ SWOJĄ PRAWDĘ - Część 2 (Powtórka)", podczas których rozpoczniesz proces odkrywania i doświadczania własnej autentyczności. Warsztaty zainspirują Cie do poszukiwań i odkrywania siebie, dadzą wiedzę i praktyczne umiejętności.

Koszt 99,00 zł
Warsztaty Poprowadzą:
Agnes dos Santos Avatar
Nazywam się Agnes dos Santos i jestem łącznikiem pomiedzy Toba a Twoją duszą. Wierzę, że każdy rodzi się z niesamowitymi talentami i pięknymi marzeniami, które są do zdobycia. Jestem tutaj, aby Ci o tym przypomnieć , o Twojej wielkości i o tym, że świat Cię potrzebuje.Jestem tu dla Ciebie!
Hania Neves Avatar
Nazywam się Hanna Zborowska Neves i jestem dowodem na to, ze Agnes rzeczywiście jest łącznikiem pomiędzy nami i naszymi duszami. Dzięki Agnes wyszłam z tzw. ciemnej dupy.

Poza tym, jestem tak jak Ty ....duszą, która po prostu pragnie być szczęśliwa.
((Powtórka)) Zarezerwuj miejsce na 2-dniowe warsztaty:
Nasze 2-dniowe warsztaty pomogą Ci
w odkrywaniu siebie. Przypomnisz sobie kim naprawdę jesteś, odnajdziesz bratnią duszę w sobie, doświadczysz własnej autentyczności, a także zaktualizujesz dane na swój temat, tak abyś lepiej czuła się ze sobą gdziekolwiek będziesz.
Warsztaty POWTÓRKA z Agnes dos Santos & Hanną Zborowską Neves
Aby uzyskać dostęp: KLIKNIJ TUTAJ
Nota prawna: Ta strona nie jest powiązana z Facebookiem, Youtube ani żadnym podmiotem powiązanym z tymi firmami. Mówisz, że widzisz Facebooka lub YouTube, Twoja odpowiedzialność nie będzie spoczywać na naszych stronach. Dokładamy wszelkich starań, aby jasno lub intuicyjnie wskazać tę stronę. Nie udostępniamy ani Twojego adresu e-mail ani żadnych informacji osobom trzecim. Nie lubimy spamu. Jeśli jesteś dúvida alguma, nie krępuj się użyć lub połączyć kontakt pod tym tekstem.
WhatsApp
Pytania? Wyślij mi Wiadomość
(+44) 78 1714 7389
© Agnes dos Santos - All Rights Reserved
The Agnes dos Santos