Logo The Agnes dos Santos
NUMEROLOGIA
Sesja Indywidualna z Agnes dos Santos
Dowiedz się, poprzez sesje numerologiczną, jakie są Twoje mocne strony, jakie cele chcesz osiągnąć i jaki jest cel Twojej duszy
Zacznij doświadczać radości, satysfakcji i wewnętrznego spokoju w swoim życiu
Numerologia - Banner (Sales Offer)
Odkryj Cel Duszy: KLIKNIJ TUTAJ
Czego Dowiesz Się z Sesji Numerologicznej -POZNAJ SWOJĄ DUSZĘ?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś(aś) się, co chcesz zrobić ze swoim życiem? Często zadajemy sobie pytanie, po co tu przybyliśmy? Jakie są nasze mocne strony, nasze cele lub zadania do wykonania? Dlaczego niektóre czynności sprawiaja nam szczęście a innych wręcz nielubimy.

Wszystkie te odpowiedzi tkwią w naszej duszy, jej celach i umiejętnościach. Nasza dusza jest naszą siłą życiową, rdzeniem naszego istnienia, która ożywia wszystko co robimy. Nigdy nie możemy doświadczyć spełnienia ani pelni zadowolenia, tłumiąc głos naszej duszy. Pamietajmy, że głos naszej duszy jest wyposażony w nadnaturalną wiedzę i intuicję!

Przybyliśmy tutaj, aby doświadczać naszego życia, a nie żyć życiem kogoś innego. Kiedy każdego dnia łączymy sie z nasza dusza poprzez odkrywanie, życie wydaje się płynąć bardziej naturalnie, a aktorstwo na scenie życia jest mniej wymagające. Zaczynamy odczuwać większe poczucie wolności, radości, satysfakcji, wzmocnienia i wewnętrznego spokoju. Kochamy i głęboko akceptujemy siebie, nawet jeśli sprawy nie układają się idealnie. Niestety nie uczono nas, jak odkrywać naszą duszę, a po latach kontrolowania przez lęki, zmartwienia I ciągłą paplaninę naszego ego, znalezienie drogi do tego miejsca bezpieczeństwa i siły w nas może wymagać trochę cierpliwości.

Jako Coach rozpoczynam proces odkrywania się i łączenia z Twoją Duszą od sesji numerologicznej POLĄCZONEJ Z MATRIXEM, podczas której oboje z klientem poznajemy ścieżkę jego duszy i jej pragnienia. Liczby, które znajdują się w naszej dacie urodzenia i imieniu, obrazują wskazówki w naszym życiu i pozwalają nam sie lepiej zrozumieć, kim jesteśmy i jaka jest droga naszej duszy. Dzień, w którym się urodziliśmy, jest dokładnym dniem, w którym mieliśmy wejść na świat. Nawet każda litera naszego imienia kształtuje naszą rzeczywistość. Wibracja naszego imienia odzwierciedla intencje naszej duszy - czy to nie jest interesujące?

Uwielbiam te sesje, kiedy łączymy się z naszą duszą i wszystko zaczyna mieć sens. Podczas sesji numerologicznej POZNAJ SWOJĄ DUSZĘ, dowiesz się o swojej ścieżce życiowej (mocne strony, życiowe wzmagania). Sesja pozwoli Ci zrozumiec osobę którą jesteś i wyzwania z którymi możesz się zmierzyć, aby osiagnac zamierzony cel. Zrozumienie znaczenia Twojej ścieżki życiowej pomoże ci zobaczyć, dlaczego rzeczy dzieją się tak a nie inaczej, doda ci wewnetrznej mocy, aby przejść przez każdą sytuację w harmonii. Oprócz numeru ścieżki życiowej poznasz swoje pragnienie duszy, talent, osobowość, i wiele więcej. Stanie się jasne, dlaczego jesteś taki, jaki jesteś, pomoże ci to połączyć się ze swoim życiem i stworzyć wewnętrzną harmonię.

Będziesz budować swoje życie, wykorzystując swoje mocne strony i spełniając pragnienia swojej duszy.

Oto trzy sposoby, aby uzyskać lepszy kontakt z naszą duszą. Nie musisz robić tego wszystkiego codziennie, ale postaraj sie wykonać chociaż jedna z nich na tydzien, ponieważ może mieć duży wpływ na Twoje szczęście, wewnętrzną harmonię i życie.

Ćwicz wdzięczność - Jeśli chcesz doświadczyć czystości swojej duszy, włączenie wdzięczności do codziennego życia, pomoże Ci otworzyć serce i połączyć się z prawdziwą esencją: Miłością. Kiedy budzisz się każdego dnia, jesz pożywny posiłek, przytulasz bliskich lub dostajesz nową pracę - podziękuj Wszechświatowi za te cuda.

Medytacja - Najlepszym sposobem na poloaczenie się z dusza jest usiąść spokojnie w ciszy. Kiedy wyłączysz się od zgiełku świata i własnych wewnętrznych zmartwień i krążących myśli, Twój wewnętrzny przewodnik ma chwilę, aby z Tobą porozmawiać. Spróbuj poświęcić dwie do pięciu minut na medytację z mantrą uspokajającą duszę: „Nie mam dokąd pójść, nie mam nic do zrobienia. Czuje sie dobrze i jestem bezpieczny (a).

Spędzaj czas na łonie natury chodząc boso - Natura może działać uspokajająco i przypomina nam, aby zwolnić, wziąć głęboki oddech i chłonąć chwilę obecną. Idź na długi spacer, pobiegaj po plaży, połóż się w trawie w parku lub rozciągnij się nad wodą. Ziemia jest pełna cudownej energii i gdy dochodzi do bosego kontaktu, wolne elektrony z Ziemi zostaja wchłonięte przez nasze ciało. Ta energia odżywia nasze ciało, umysł i duszę. Spacery na boso po trawie wzmacniaja nasze stopy, lecza przewlekłe bóle, stany zapalne, bezsenność, poprawiaja układ nerwowy, wzrok, układ odpornościowy, zaburzenia równowagi hormonalnej ale także poprawiaja naszą postawę, łagodza niepokój, chronia nasz organizm przed polami elektromagnetycznymi, spowalniaja procesy starzenia i pomagaja w szybszym gojeniu się ran. Idź i spróbuj!

Jak Zarezerwować Sesję Numerologiczną?
Dołączenie do Sekcji Numerologicznej z Agnes dos Santos jest bardzo proste. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać 3 PROSTE KROKI poniżej:
PŁATNOŚĆ
KROK 1: Dokonaj płatności i zabezpiecz swoją sekcję
SPOTKANIE
KROK 2: Data wizyty w Twojej sesji przez WhatsApp
ZAJĘCIA NA ŻYWO
KROK 3: Polącz sie online przez Zoom z Agnes dos Santos
UWAGA:
+ Termin spotkania zostanie ustalony przez Agnes dos Santos
+ Sesja numerologii odbędzie się online za pośrednictwem Zoom
+ To jest usługa sesji indywidualnej
Zarezerwuj Sesję
350,00 zł
Aby Zarezerwować Sesję Numerologiczną, Kliknij Przycisk Powyżej
Secure Shopping
MASZ PYTANIA LUB WĄTPLIWOŚCI?
P.S. Droga duszo! Jeśli jesteś jedną z tych osób (jak ja), które przewijają do końca i nie czytają wszystkiego, oto podsumowanie tego specjalnego

Oferuję sesję numerologiczną, w której dowiesz się o sobie, jakie są Twoje mocne strony, jakie cele chcesz osiągnąć i jaki jest cel Twojej duszy.

Zainwestujesz tylko 350,00 zł.

Ta specjalna oferta wkrótce się skończy. Aby zagwarantować sobie miejsce w tej sekcji numerologicznej, KLIKNIJ w PRZYCISK poniżej i zapłać teraz.
Poznaj Swojego Gospodarza
Agnes dos Santos Avatar
Cześć, nazywam się Agnes dos Santos i jestem łącznikiem pomiedzy Toba a Twoją duszą. Wierzę, że każdy rodzi się z niesamowitymi talentami i mocnymi celami, które można osiągnąć. Jestem tutaj, aby przypomnieć Ci o Twojej wielkości i o tym, że świat Cię potrzebuje.

Lubię patrzeć na świat oczami dziecka, bo wtedy wszystko jest czyste i realne. Jestem pasjonistką życia. Cenię równowagę w życiu, pracy i rodzinie. Uprawiam jogę, medytuję, codziennie i łączę się z pięknymi duszami.

Ukończyłam uniwersytet z tytułem magistra ekonomii i rozpoczęlam prace w księgowości. Ale to nie była moja wymarzona praca, więc opuściłam świat księgowości i otworzyłam swój pierwszy biznes, a potem wiele innych. W okresie przejściowym zapisałam się na wiele programów coachingowych. Jestem certyfikowanym coachem życia, coachem biznesu, praktykiem NLP, psychologiem i mentorem. Jestem tu dla Ciebie!
Zarezerwuj teraz swoją sesja numerologiczną i:
Dowiedz się, co powinieneś zrobić ze swoim życiem, jakie są Twoje mocne strony, jakie cele chcesz osiągnąć i jaki jest cel twojej duszy
Zacznij doświadczać radości, satysfakcji i wewnętrznego spokoju w swoim życiu
Odkryj Cel Duszy: KLIKNIJ TUTAJ
Nota prawna: Ta strona nie jest powiązana z Facebookiem, Youtube ani żadnym podmiotem powiązanym z tymi firmami. Mówisz, że widzisz Facebooka lub YouTube, Twoja odpowiedzialność nie będzie spoczywać na naszych stronach. Dokładamy wszelkich starań, aby jasno lub intuicyjnie wskazać tę stronę. Nie udostępniamy ani Twojego adresu e-mail ani żadnych informacji osobom trzecim. Nie lubimy spamu. Jeśli jesteś dúvida alguma, nie krępuj się użyć lub połączyć kontakt pod tym tekstem.
WhatsApp
Pytania? Wyślij mi Wiadomość
(+44) 78 1714 7389
© Agnes dos Santos - All Rights Reserved
The Agnes dos Santos