Logo The Agnes dos Santos
MEDYTACJA
Odkryj transformacyjną moc medytacji i zacznij redukować stres, kontrolować lęk, promować zdrowie emocjonalne i zwiększać swoją samoświadomość.
Zacznij trenować swój umysł, aby prowadzić zrównoważone życie
Meditation - Banner (Sales Offer)
Mieć Dostęp: KLIKNIJ TUTAJ
Dlaczego Warto Mieć Dostęp do Sesji Medytacyjnych?
Medytacja nie musi być trudna i nieosiągalna. Medytacja to proces transformacji, który jest dostępny dla każdego. Podczas medytacji uczysz sie uspokajać swój przebodźcowany, rozproszony umysł, aby prowadzić zrównoważone życie. Medytacja to pielęgnacja.

Popularność medytacji rośnie, ponieważ coraz więcej ludzi odkrywa jej liczne korzyści dla zdrowia psychicznego i fizycznego. Medytacja ma moc poprawiania codziennego życia i pomaga czuć się spełnionym i szczęśliwym.

Jest używana do praktyki rozwijania korzystnych nawyków i uczuć, takich jak pozytywny nastrój, samodyscyplina, zdrowe wzorce snu, a nawet zwiększona tolerancja na ból.

Oto 12 motywów, dzięki którym możesz uzyskać dostęp do sesji medytacyjnych Agnes dos Santos i ćwiczyć medytację codziennie:

1) Redukuje stres;
2) Kontroluje niepokój;
3) Promuje zdrowie emocjonalne;
4) Wzmacnia samoświadomość;
5) Zwiększa energię;
6) ŁagodzI stany depresyjne;
7) Zwiększa koncentracje;
8) Może pomóc w walce z nałogami;
9) Poprawia sen;
10) Zwiększa odporność;
11) Może obniżyć ciśnienie krwi;
12) Zwiększa uczucie wewnętrznej harmonii i spójności;

Najważniejsze jest to:

Medytacja to coś, co każdy może zrobić, aby poprawić swoje zdrowie psychiczne i emocjonalne.

Możesz to zrobić w dowolnym miejscu, bez specjalnego sprzętu wystarczy śledzić nagrania sesji w ramach tej subskrypcji.

Styl medytacji Agnes dos Santos jest dostępny dla każdego, nawet jeśli nie medytowałeś wcześniej. Jest to kreatywna podróż do siebie, pobudza Twoja świadomość, wpływa w świetny sposób na poprawę jakości Twojego życia. Medytacja jest czasem dla Ciebie.

Jak Uzyskać Dostęp do Sesji Medytacyjnych?
Dostęp do nagrań sesji medytacyjnych z Agnes dos Santos jest bardzo łatwy. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać 3 PROSTE KROKI poniżej:
PŁATNOŚĆ
KROK 1: Dokonaj płatności, aby zagwarantować sobie dostęp.
SPOTKANIE
KROK 2: Uzyskaj dane dostępowe do portalu subskrypcji.
ZAJĘCIA NA ŻYWO
KROK 3: Uzyskaj dostęp do nagrań, zacznij praktykować.
UWAGA:
+ Otrzymasz link z danymi dostępowymi;
+ Nagrania są dostępne na portalu subskrypcji;
+ Masz dostęp do usługi miesięcznej subskrypcji;
W Sumie Wszystko Powinno Kosztować
500,00 zł

Zapewnij dostęp do
29,00 zł
miesięczny
Dostęp do sesji medytacyjnych, Kliknij Przycisk Powyżej
Secure Shopping
MASZ PYTANIA LUB WĄTPLIWOŚCI?
P.S. Droga duszo! Jeśli jesteś jedną z tych osób (jak ja), które przewijają do końca i nie czytają wszystkiego, oto podsumowanie tego specjalnego

Oferuję dostęp do portalu subskrypcji z nagraniami sesji medytacyjnych, na którym nauczysz się łączyć ze swoim źródłem kreatywności.

Miesięcznie zainwestujesz tylko 29,00 zł.

Ta specjalna oferta wkrótce się skończy. Aby zapewnić sobie miejsce do nagrywania sesji medytacyjnych, KLIKNIJ PRZYCISK poniżej i zapłać teraz.
Poznaj Swojego Gospodarza
Agnes dos Santos Avatar
Cześć, nazywam się Agnes dos Santos i jestem łącznikiem pomiedzy Toba a Twoją duszą. Wierzę, że każdy rodzi się z niesamowitymi talentami i mocnymi celami, które można osiągnąć. Jestem tutaj, aby przypomnieć Ci o Twojej wielkości i o tym, że świat Cię potrzebuje.

Lubię patrzeć na świat oczami dziecka, bo wtedy wszystko jest czyste i realne. Jestem pasjonistką życia. Cenię równowagę w życiu, pracy i rodzinie. Uprawiam jogę, medytuję, codziennie i łączę się z pięknymi duszami.

Ukończyłam uniwersytet z tytułem magistra ekonomii i rozpoczęlam prace w księgowości. Ale to nie była moja wymarzona praca, więc opuściłam świat księgowości i otworzyłam swój pierwszy biznes, a potem wiele innych. W okresie przejściowym zapisałam się na wiele programów coachingowych. Jestem certyfikowanym coachem życia, coachem biznesu, praktykiem NLP, psychologiem i mentorem. Jestem tu dla Ciebie!
Zapewnij sobie dostęp do sesji medytacyjnych:
Odkryj moc medytacji i zacznij redukować stres, kontrolować lęk, promować zdrowie emocjonalne i zwiększać swoją samoświadomość
Zacznij trenować swój umysł, aby prowadzić zrównoważone życie
Mieć Dostęp: KLIKNIJ TUTAJ
Nota prawna: Ta strona nie jest powiązana z Facebookiem, Youtube ani żadnym podmiotem powiązanym z tymi firmami. Mówisz, że widzisz Facebooka lub YouTube, Twoja odpowiedzialność nie będzie spoczywać na naszych stronach. Dokładamy wszelkich starań, aby jasno lub intuicyjnie wskazać tę stronę. Nie udostępniamy ani Twojego adresu e-mail ani żadnych informacji osobom trzecim. Nie lubimy spamu. Jeśli jesteś dúvida alguma, nie krępuj się użyć lub połączyć kontakt pod tym tekstem.
WhatsApp
Pytania? Wyślij mi Wiadomość
(+44) 78 1714 7389
© Agnes dos Santos - All Rights Reserved
The Agnes dos Santos