Logo The Agnes dos Santos
Odkrywam siebie z Human Design
Warsztaty 21-22 marca 2023
Zanurz się w swoim prawdziwym JA.
vfrtgb
Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z samym sobą na warsztatach odkrywania siebie z Human Design.
Podróż ta dostarczy Ci informacji na temat tego, kim jesteś, co pozwoli na powrót do siebie, aby zacząć żyć bez oporu z przyjemnością. Uwolnisz swój potencjał i przywitasz się ze swoim nowym prawdziwym ja. Zrozumiesz, że tak naprawdę nie masz konkurencji, nie musisz porównywać się czy dopasowywać się do innych, bo jesteś cudem samym w sobie, który czas odkryć, zaakceptować i pokazać światu.
human
Uzyskaj Dostęp: KLIKNIJ TUTAJ
Czym jest HD?
Human Design oferuje nam mapę nas samych, która prowadzi nas przez życie w idealnym dopasowaniu do tego, kim jesteśmy, ze szczegółowymi informacjami na temat zarówno świadomych, jak i nieświadomych aspektów siebie. Mówi o tym, abyśmy nie próbowali zrozumieć wszystkich ludzi, ale abyśmy odnaleźli drogę do siebie, bo tylko wtedy odmienimy swoje życie. Jest on zbudowany na mądrości, że akceptacja i objęcie swojej prawdziwej natury są esencją odnalezienia osobistego szczęścia, wywołuje przebudzenie, które jest zarówno wzmacniające, jak i transformujące.
„Nie martw się, po prostu bądź sobą, a wszystko będzie ok!”
Problem polega na tym: ilu z nas wie, co tak naprawdę oznacza bycie sobą?
Kim jest to moje prawdziwe ja? Kim jestem kiedy nie chowam się za maską, aby się dopasować i zadowalać innych? W pędzie życia zapominamy o naszej wyjątkowej indywidualności, odrzucamy naszą naturalność i autentyczność, przyjmując osobowość ukształtowaną przez uwarunkowania naszej przeszłości oraz osądy, oczekiwania i wierzenia innych. A tak naprawdę, wszystko, czego często skrycie pragniemy, to znowu być i czuć się sobą. Dołącz do nas, jeśli chcesz tego doświadczyć.
Ten warsztat jest DLA CIEBIE, jeśli:
+ pragniesz zrozumieć siebie i swoich bliskich na głębszym poziomie,
+ błądzisz gdzieś pomiędzy odkrywaniem siebie a oczekiwaniami innych,
+ pragniesz zyskać poczucie sprawczości, aby doświadczać więcej spełnienia,
+ chcesz prowadzić życie w zgodzie ze sobą i kroczyć ścieżką zmniejszonego oporu,
+ chcesz odpowiedzieć sobie na pytanie - kim tak naprawdę jestem?
+ męczy Cię życie w kłamstwie i zadowalanie innych,
+ chcesz się nauczyć zarządzać lepiej swoja energia i poznać swoje mocne strony,
+ chcesz podejmować lepsze decyzje.
WARSZTATY trwają 2 dni i ZAWIERAJĄ:

hgfd
1 DZIEŃ

Wprowadzenie do Human Design

Podstawowe rozkodowanie swojego grafu

5 rodzajów typów w Human Design

12 profili w Human Design
hgfd
2 DZIEŃ

6 sposobów podejmowania decyzji w zależności od własnego „Autorytetu”

Moc warunkowania - podstawowe funkcje 9 centrów energetycznych

Wspólne omówienie przykładowego profilu
CO MÓWIĄ UCZESTNICY O WARSZTATACH?
Zakończyłam właśnie indywidualny kurs z Agnes i czuję, że to nie koniec a dopiero początek mojej drogi. Przez cały kurs powtarzałam Agnes, że jestem w totalnie obcym dla mnie świecie, jako osoba twardo stąpająca po ziemi, bazująca tylko na faktach zaczęłam odkrywać swoją duchowość i wraca do słuchania intuicji. To jest po prostu niesamowite ile się o sobie dowiedziałam i gdzie jestem teraz. A ja czuję, że to dopiero początek. Odkryłam, że to tak wiele, zrozumiałam, że moja moc jest we mnie. Jeszcze wiele pracy przede mną ale bardzo chcę ją wykonać, bo ekscytują mnie te zmiany. Polecam każdemu współpracę z Agnes bo to świetne, bardzo rozwijające doświadczenie. Coś, co początkowo robimy dla siebie ale ostatecznie zmiany w nas oddziałują pozytywnie na świat. Pozdrawiam świątecznie.
Karolina
Agnes DZIĘKUJĘ! To była cudowna podróż i najlepsze jest to, że czuję, że dopiero się zaczyna. Jestem przeszczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w tych warsztatach. Dajesz magiczną moc!!! Ściskam Ciebie i trzymam kciuki za wszystkich z którymi przeszliśmy tę drogę z powrotem do siebie!
Anonim
Praca z Agnes to była najbardziej trafna i potrzebna decyzja dla mnie w 2020 roku. Dziękuje Agnes bo dzięki tobie uświadomiłam sobie moje cele, przestałam się przejmować opinią innych i przede wszystkim odnalazłam siebie. Nawet nie wiesz ile zrobiłaś dla mnie. Twoje medytacje zawsze prowadzą mnie do domu, do którego już nie boje się zaglądać. Dziękuje i już nie mogę się doczekać co jeszcze odkryjemy w 2021.
Sylwia
Dziękuję Ci za te 10 tygodni, dziękuję za energię, którą wysyłałaś w każdym spotkaniu, dziękuję za medytacje w których były łzy radości ale i smutku potrzebnych mi. Myślę że to mój początek odkrywania siebie, ale dzięki ASP wiem jaką drogą podążać. Dajesz tyle energii w tym co robisz, za ci dziękuję z całego serca. Nie ma słów jakimi mogła bym wyrazić to co czuję. Mam nadzieję, że to nie ostatnia nasza medytacja i współpraca w odkrywaniu siebie i pracy nad wewnętrznym szczęściem i miłością do samego siebie. Dziękuję
Edyta
Agnes chciałam Ci podziękować za bycie pośrednikiem między mną a moja duszą. Wierzę, że nic w życiu nie dzieje się przez przypadek. Umocniłaś mnie w przekonaniu, ze jeśli czegoś się chce to cały Wszechświat potajemnie działa tak,aby pomoc w realizacji planów i marzeń. Dziękuje Ci za ten czas , wszystkie medytacje, wiedzę i przekazaną energię. Dzięki Tobie tyle się zmienia
Julia

JAK ZAKUPIĆ WARSZTATY?
Dołączenie do warsztatów "Odkrywam siebie z Human Design" z Agnes dos Santos jest bardzo proste. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać 3 PROSTE KROKI poniżej:
PŁATNOŚĆ
KROK 1: Dokonaj płatności i zapewnij sobie miejsce na Warsztatach
GRUPA UCZESTNIKÓW
KROK 2: Dołącz do grupy uczestników na WhatsApp przed warsztatem
ZAJĘCIA NA ŻYWO
KROK 3: Weź udział w zajęciach online na żywo via Zoom z Agnes dos Santos
Ten warsztat jest da Ciebie, jeśli:

+ pragniesz zrozumieć siebie i swoich bliskich na głębszym poziomie,
+ błądzisz gdzieś pomiędzy odkrywaniem siebie a oczekiwaniami innych,
+ pragniesz zyskać poczucie sprawczości, aby doświadczać więcej spełnienia,
+ chcesz prowadzić życie w zgodzie ze sobą i kroczyć ścieżką zmniejszonego oporu,
+ chcesz odpowiedzieć sobie na pytanie - kim tak naprawdę jestem?
+ męczy Cię życie w kłamstwie i zadowalanie innych,
+ chcesz się nauczyć zarządzać lepiej swoja energia i poznać swoje mocne strony,
+ chcesz podejmować lepsze decyzje.
W Sumie Wszystko Powinno Kosztować
690,00 zł

Zarezerwuj Miejsce Tylko za
199,00 zł
Ta Oferta Kończy Się Za:
Aby Zarezerwować Warsztaty, Kliknij Przycisk Powyżej
Secure Shopping
MASZ PYTANIA LUB WĄTPLIWOŚCI?
P.S. Droga duszo! Jeśli jesteś jedną z tych osób (jak ja), które przewijają do końca i nie czytają wszystkiego, oto podsumowanie tej oferty specjalnej:

Podczas 2-dniowych warsztatów dostarczymy Ci informacji na temat tego, kim jesteś, co pozwoli na powrót do siebie, aby zacząć żyć bez oporu z przyjemnością. Uwolnisz swój potencjał i przywitasz się ze swoim nowym prawdziwym ja. Zrozumiesz, że tak naprawdę nie masz konkurencji, nie musisz porównywać się czy dopasowywać się do innych, bo jesteś cudem samym w sobie, który czas odkryć, zaakceptować i pokazać światu.

Zainwestujesz tylko 199,00 zł.

Ta oferta specjalna wkrótce się skończy. Aby zagwarantować sobie miejsce na 2-dniowe warsztaty KLIKNIJ w PRZYCISK i dokonaj płatności już teraz.
POZNAJ SWOICH GOSPODARZY
kjhg
Agnes Dos Santos, ekonomista z wykształcenia, certyfikowany life coach, coach biznesowy, uzdrowiciel reiki (master), praktykantka ajurwedy, studentka neuropsychologi i astrologii, pasjonat Human Design. W profilu HD jest reflektorem (1% światowej populacji), czyli mądrym obserwatorem życia z wielkim darem do czytania i zrozumienia innych ludzi.
Reflektor w profilu 4/6

Hanna Zborowska, prawnik z wykształcenia, podróżniczka z pasji, mama 2 dziewczynek, była żona, kobieta, która codziennie walczy o to by być lepszym człowiekiem.
Manifestujący Generator w profilu 1/3
Zarezerwuj miejsce na 2 dniowe warsztaty:
Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z samym sobą na warsztatach odkrywania siebie z Human Design. Podróż ta dostarczy Ci informacji na temat tego, kim jesteś, co pozwoli na powrót do siebie, aby zacząć żyć bez oporu z przyjemnością. Uwolnisz swój potencjał i przywitasz się ze swoim nowym prawdziwym ja. Zrozumiesz, że tak naprawdę nie masz konkurencji, nie musisz porównywać się czy dopasowywać się do innych, bo jesteś cudem samym w sobie, który czas odkryć, zaakceptować i pokazać światu.
Zanurz się w swoim prawdziwym JA.
Uzyskaj Dostęp: KLIKNIJ TUTAJ
Nota prawna: Ta strona nie jest powiązana z Facebookiem, Youtube ani żadnym podmiotem powiązanym z tymi firmami. Mówisz, że widzisz Facebooka lub YouTube, Twoja odpowiedzialność nie będzie spoczywać na naszych stronach. Dokładamy wszelkich starań, aby jasno lub intuicyjnie wskazać tę stronę. Nie udostępniamy ani Twojego adresu e-mail ani żadnych informacji osobom trzecim. Nie lubimy spamu. Jeśli jesteś dúvida alguma, nie krępuj się użyć lub połączyć kontakt pod tym tekstem.
WhatsApp
Pytania? Wyślij mi Wiadomość
(+44) 78 1714 7389
© Agnes dos Santos - All Rights Reserved
The Agnes dos Santos