Logo The Agnes dos Santos
AKTYWUJ MOC OBFITOŚCI
((Warsztaty Zaczynaja Sie 12 Maja 2021))
Podczas 4-tygodniowych warsztatów nauczysz się efektywnych sposobów tworzenia dostatniego życia. Pozbędziesz się blokad obfitości, które po cichu sabotują Twoją karierę, bogactwo, związki i zdrowie. Pokonasz swój strach i poprawisz jakość swojego życia.
Otrzymasz Wiedzę i Narzędzia aby Tworzyć Dostatnie i Szczęśliwe Życie.
Aktywuj Moc Obfitości
Aby zarezerwować miejsce: KLIKNIJ TUTAJ
AKTYWUJ MOC OBFITOŚCI
AKTYWUJ MOC OBFITOŚCI (AMO) to 4-tygodniowe warsztaty online opierające się na praktycznych ćwiczeniach oddziaływujących na umysł, ciało i duszę.
DLA KOGO SĄ WARSZTATY AKTYWUJ MOC OBFITOŚCI?
Warsztaty AKTYWUJ MOC OBFITOŚCI (AMO) są dla każdego kto chce zwiększyć swoje dochody, osiągać lepsze wyniki w pracy, w życiu prywatnym, zmienić swoje relacje z pieniędzmi, pozbyć się nawyku wysysającego dostatek, mieć zdrowszą równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, żyć swoją pasją lub osiągnąć cokolwiek, co wymaga większej obfitości. Warsztaty pomogą Ci pozbyć się blokad obfitości, które powstrzymują Cię przed osiąganiem pożądanych rezultatów.
TRANSFORMACJA KTÓREJ DOŚWIADCZYSZ:
Poczujesz moc obfitości, która wpływa na każdy wymiar twojego życia. Poczucie braku, ograniczające przekonania typu „nie mogę tego zrobić”, „ jest to niemożliwe” będą przechodzić w zapomnienie.
Nie będziesz musiał już walczyć z oszczędzaniem, zwiększysz naturalnie wzrost przepływu pieniądza. Nauczysz się nowo odkrytej zdolności do oszczędzania i pomnażania swojego bogactwa.
Zaczniesz urzeczywistniać swoje największe marzenia. Zbliżysz się do marzeń i celów, które odkładałeś od lat. Niezależnie od tego, czy jest to nowa kariera, nowy dom lub samochód, czy też opanowanie nowego zestawu umiejętności - zaczniesz je urzeczywistniać.
Nauczysz się życia w stanie niezachwianej pozytywności. Budzac się każdego ranka, będziesz wiedzial, że Wszechświat jest po twojej stronie i nic nie może powstrzymać cię przed manifestacją twoich pragnień.
Zaczniesz żyć na własnych warunkach. Świadomie będziesz projektował każdą chwilę swojego dnia pod kątem maksymalnej radości i spełnienia.
Wyruszysz w podróż uwolniającą cię od długów, od bólu i niepokoju związanego z niedostatkiem finansowym.
Poczujesz sie bogatszy finansowo niż kiedykolwiek. Zaczniesz zarabiać, wytyczysz sobie nową ścieżkę na której bedziesz zarabiać jeszcze więcej. Nie będziesz już pamiętać, pytań takich jak: „Czy stać mnie na to?”, „Czy zasługuje na to?”
WARSZTATY OBEJMUJA:
+ Warsztat składa się z 4 modułów tematycznych.
+ Odbęda się 4 spotkania na żywo za pośrednictwem aplikacji Zoom.
+ Każde spotkanie na żywo będzie trwało 80 minut.
+ Spotkania będą się odbywać w języku polskim w każdą środę o godzinie 19:00 (czasu polskiego).
+ Na każdym spotkaniu będą ćwiczenia do wykonania.
+ Nauczysz się sprawdzonych strategii aktywacji mocy obfitości.
+ Poczujesz moc 4 strategicznych medytacji i energetycznych sesji oczyszczajęco aktywujących.
+ Zadania domowe do wykonania aby zwiększyć moc naszej 4 tygodniowej podróży.
+ Warsztaty będę nagrywane wiec będziesz mógł je zawsze odsłuchać.


AKTYWUJ MOC OBFITOŚCI SKŁADA SIĘ Z 4 SPOTKAŃ COACHINGOWYCH
AMO Modules 1 - Verification
WERYFIKACJA
*Data Spotkania: 12/05/21
Zidentyfikuj wszelkie blokady i ograniczające cię przekonania dotyczące obfitości. Poznaj swoją prawdę i definicje obfitości, która jest oparta na twoich programach, wartościach. Świadomość twojej rzeczywistości, czyli twój punkt startowy i twoja intencja zmiany wyzwoli w tobie ogromne pokłady energii. Oczyszczająca sesja energetyczna. Energia a obfitość - definicja blokad. Definicja Twojej obfitości - twój statement. Ćwiczenie - moje wizje i co je blokuje.
Medytacja plus sesja oczyszczająca (praca z energia).

AMO Modules 2 - Unlock
ODBLOKOWANIE
*Data Spotkania: 19/05/21
Rozpocznij swoją podróż z nieograniczoną obfitością, usuwając twoje blokady obfitości, co pozwoli Ci na pozytywne zmiany. Przeprogramujesz swój umysł i plan energetyczny na nowe wzorce pozytywności i nieograniczone możliwości. Energetyczna sesja odblokowania. Kim jesteśmy, jak manifestować swoje marzenia? Czakry i ich funkcja. Ćwiczenie - manifestacja / list do pieniędzy. Medytacja plus sesja oczyszczająca.
AMO Modules 3 - Activate
AKTYWACJA
*Data Spotkania: 26/05/21
Zacznij manifestować swoje marzenia. Kiedy twoje blokady dostatku w końcu znikną z drogi, odkryjesz, jak zacząć osiągać cele i marzenia, które z trudem osiągałeś lub których się trzymałeś. Nic już nie będzie dla ciebie niemożliwe. Wizualizacja twojej obfitości. Typy osobowości (w zakresie osiągania celów). Czym jest sukces? Ćwiczenie - 8 kroków osiągania obfitości. Medytacja - otwieranie świadomości z zamiarem.
AMO Modules 4 - Connect
POŁĄCZENIE
*Data Spotkania: 02/06/21
Życie w obfitości z radością, lekkością i zachwytem, czyli życiem do jakiego zostałeś stworzony! Życie ma być bogate w każdej sferze. Aplikacja technik i nowych wspomagających programów. Energetyczna sesja obfitości. Strategia kont bankowych. Dwa czynniki priorytetowe aby odnieść sukces. Ćwiczenie - poziom Twoich blokad. Medytacja - energetyczna sesja obfitości
CO MÓWIĄ UCZESTNICY O WARSZTATACH?
AMO Testmonials 07
AMO Testmonials 10
AMO Testmonials 09
AMO Testmonials 08
AMO Testmonials 01
AMO Testmonials 03
AMO Testmonials 02
AMO Testmonials 04
AMO Testmonials 06
AMO Testmonials 05

JAK ZAKUPIĆ WARSZTATY?
Dołączenie do warsztatów "AKTYWUJ MOC OBFITOŚCI" z Agnes dos Santos jest bardzo proste. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać 3 PROSTE KROKI poniżej:
PŁATNOŚĆ
KROK 1: Dokonaj płatności i zapewnij sobie miejsce na Warsztatach
GRUPA UCZESTNIKÓW
KROK 2: Dołącz do grupy uczestnIKów na whatsapp przed warsztatem (link)
ZAJĘCIA NA ŻYWO
KROK 3: Weź udział w zajęciach online na żywo via Zoom z Agnes dos Santos
UWAGA:
+ Warsztat składa się z 4 modułów tematycznych.
+ Odbęda się 4 spotkania na żywo za pośrednictwem aplikacji Zoom.
+ Każde spotkanie na żywo będzie trwało 80 minut.
+ Spotkania będą się odbywać w języku polskim w każdą środę o godzinie 19:00 (czasu polskiego).
+ Na każdym spotkaniu będą ćwiczenia do wykonania.
+ Nauczysz się sprawdzonych strategii aktywacji mocy obfitości.
+ 4 strategicznych medytacji i energetycznych sesji oczyszczająco aktywujących
+ Zadania domowe do wykonania aby zachować ciaglaść, spojność i zwiększyć moc naszej 4 tygodniowej podróży.
+ Warsztaty beda nagrywane wiec będziesz mógł je zawsze odsłuchać.


W Sumie Wszystko Powinno Kosztować
790,00 zł

Zarezerwuj Miejsce Tylko za
290,00 zł
Ta Oferta Kończy Się Za: 

Aby Zarezerwować Warsztaty, Kliknij Przycisk Powyżej
Secure Shopping
MASZ PYTANIA LUB WĄTPLIWOŚCI?
P.S. Droga duszo! Jeśli jesteś jedną z tych osób (jak ja), które przewijają do końca i nie czytają wszystkiego, oto podsumowanie tej oferty specjalnej:

Podczas 4-tygodniowych warsztatów nauczysz się efektywnych sposobów tworzenia dostatniego życia. Pozbędziesz się blokad obfitości, ograniczających wzorców, które po cichu sabotują Twoją karierę,bogactwo, związki i zdrowie. Pokonasz swój strach i poprawisz jakość swojego życia.

Zainwestujesz tylko 290,00 zł.

Ta oferta specjalna wkrótce się skończy. Aby zagwarantować sobie miejsce na 4-tygodniowe warsztaty KLIKNIJ na PRZYCISK poniżej i dokonaj płatności już teraz.
POZNAJ SWOJEGO GOSPODARZA
Agnes dos Santos Avatar
Cześć, nazywam się Agnes dos Santos i jestem łącznikiem pomiedzy Toba a Twoją duszą. Wierzę, że każdy rodzi się z niesamowitymi talentami i mocnymi celami, które można osiągnąć. Jestem tutaj, aby przypomnieć Ci o Twojej wielkości i o tym, że świat Cię potrzebuje.

Lubię patrzeć na świat oczami dziecka, bo wtedy wszystko jest czyste i realne. Jestem pasjonistką życia. Cenię równowagę w życiu, pracy i rodzinie. Uprawiam jogę, medytuję, codziennie i łączę się z pięknymi duszami.

Ukończyłam uniwersytet z tytułem magistra ekonomii i rozpoczęłam prace w ksiegowosci. Ale to nie była moja wymarzona praca, więc opuściłam świat księgowości i otworzyłam swój pierwszy biznes, a potem wiele innych. W okresie przejściowym zapisałam się na wiele programów coachingowych. Jestem certyfikowanym coachem życia, coachem biznesu, praktykiem NLP, psychologiem i mentorem. Jestem tu dla Ciebie!
Zarezerwuj miejsce na 4 tygodniowe warsztaty:
Podczas 4-tygodniowych warsztatów nauczysz się efektywnych sposobów tworzenia dostatniego życia. Pozbędziesz się blokad obfitości, ograniczających wzorców, które po cichu sabotują Twoją karierę,bogactwo, związki i zdrowie. Pokonasz swój strach i poprawisz jakość swojego życia.
Otrzymasz Wiedzę i Narzędzia aby Tworzyć Dostatnie i Szczęśliwe Życie.
Aby Zarezerwować Miejsce: KLIKNIJ TUTAJ
Nota prawna: Ta strona nie jest powiązana z Facebookiem, Youtube ani żadnym podmiotem powiązanym z tymi firmami. Mówisz, że widzisz Facebooka lub YouTube, Twoja odpowiedzialność nie będzie spoczywać na naszych stronach. Dokładamy wszelkich starań, aby jasno lub intuicyjnie wskazać tę stronę. Nie udostępniamy ani Twojego adresu e-mail ani żadnych informacji osobom trzecim. Nie lubimy spamu. Jeśli jesteś dúvida alguma, nie krępuj się użyć lub połączyć kontakt pod tym tekstem.
WhatsApp
Pytania? Wyślij mi Wiadomość
(+44) 78 1714 7389
© Agnes dos Santos - All Rights Reserved
The Agnes dos Santos